Sıcaktan bunalanlara ilginç klima yapma yöntemleri

Kesici bir kaç alet ile sizde kolayca bu klima sistemini istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.Öncelkile bir piknik alanlarında kullanılan bir buz kovasına ihtiyacınız var. Buradaki püf nokta buz kovasının ısıyı muhafaza ediyor olması. Bu sayede içeride bulunan soğuk buz parçaları uzun süre etkisini yitirmeden duracaktır.İşleme başlamadan önce baca kısmı için gösterilen bölgeye ayarladığınız baca boyunca kesebileceğiniz bir çizgi çekin. Bu hiza alma işleminden sonra çizdiğiniz noktaları kesmek daha kolay olacaktır
Sıcaktan bunalanlara ilginç klima yapma yöntemleri - Page 1
Kesici bir kaç alet ile sizde kolayca bu klima sistemini istediğiniz ortamda kullanabilirsiniz.

Öncelkile bir piknik alanlarında kullanılan bir buz kovasına ihtiyacınız var. Buradaki püf nokta buz kovasının ısıyı muhafaza ediyor olması. Bu sayede içeride bulunan soğuk buz parçaları uzun süre etkisini yitirmeden duracaktır.

İşleme başlamadan önce baca kısmı için gösterilen bölgeye ayarladığınız baca boyunca kesebileceğiniz bir çizgi çekin. Bu hiza alma işleminden sonra çizdiğiniz noktaları kesmek daha kolay olacaktır
Sıcaktan bunalanlara ilginç klima yapma yöntemleri - Page 2
İşleme başlamadan önce baca kısmı için gösterilen bölgeye ayarladığınız baca boyunca kesebileceğiniz bir çizgi çekin..
Sıcaktan bunalanlara ilginç klima yapma yöntemleri - Page 3
Pervanenizin boyutuna göre çizeceğiniz alanlardan kesim işlemi için hazır hale getirmelisiniz. Şuan buz kovanızın üzerinde iki tane çizilmiş alan bulunuyor olması lazım..
Sıcaktan bunalanlara ilginç klima yapma yöntemleri - Page 4
Bu aşamada çizdiğiniz alanları düzgünce kesin. Kestiğiniz alana eski veya kullanılmayan pervanenizi o bölüme yerleştirin..
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.