Malzemeye dikkat et

Plastik, kauçuk veya alüminyum olmak üzere herhangi bir malzeme yüksek veya düşük kaliteli olabilir. Ünlü markalar malzemeden tasarruf etmez. Plastik kaplama dikişsiz veya diğer kusurlar olmaksızın pürüzsüz olmalıdır. Sahte bir ürünü dikkatlice incelediğiniz zaman mat tonları düzensiz yüzeyleri hemen fark edeceksinizdir.

Yazı tiplerine bir göz atın

Logo, herhangi bir markanın yüzüdür ve özel bir önem arzetmektedir. Her zaman müdahalede bulunulmayacak şekilde yapılır: yıllar sonra bile logo kolayca tanınabilir olacaktır.Cihazdaki tüm yazı tipleri ve simgeler düzgün, okunabilir ve dayanıklı olmalıdır.

Şarj cihazını kontrol etme

Şarj cihazı ülkenizde kullanılmak üzere uyarlanmış olmalıdır. Avrupa'da yaşıyorsanız, Avrupa soketleri için özel bir blok olmalıdır. Unutmayın, markalar güvenliğinizden sorumludur. Bu nedenle orijinallerin her zaman temiz metal ucu ve kalite yalıtımı ve kaplaması vardır.

Tellere ve fişlere yakından bakın

Tel kalitesi sahte ürünün en belirgin göstergelerinden biridir. Ayrıca, izolasyonun kalitesine ve üzerindeki simgelere dikkat edin. İşaretler silinemez olmalı, tel esnek ve hatta renkli olmalı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.