Masaüstü Yağdanlık Daha az yağ ile daha fazla tat mı istiyorsunuz! Salatanızda, kurabiye tepsinizde ve pişirme kaplarınızda kullandığınız yağ miktarını kontrol etmenin en iyi yolu. Favori salata sosunuzu bu alette muhafaza edip daha uzun süre dayanmasını sağlamanızı ve aldığınız kaloriyi takip etmenizi tavsiye ederim.

Alandan Tasarruf Eden Rende Katlanabilir düz rende çekmecenizde daha az yer kaplamanın yanında dikey olarak muhafaza edebilmenize de olanak tanır. Peynir ve sebzelerin rahatça rendelenmesini sağlayan tutuş kolaylığı sağlamaktadır ve normal rendeyle aynı görünüme sahiptir.

Profesyonel Çok Fonksiyonlu Doğrayıcı Üç hız ayarı ve 4 değiştirilebilir bıçağı olan bu aleti havuçtan soğana her sebze için kolaylıkla kullanabilirsiniz. Ölçme kabı ne kadar doğradığınızı göremeye yardımcı olur ya da isterseniz doğradıklarınız kullanacağınız alana dökülsünler diye ayırabilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.