Larson Green - Microsoft: Microsoft’un başarılı yöneticilerinden biri olan Larson Green, başarısı kadar güzelliğiyle de konuşulan isimler arasında. Şirkette cihazlar ve stüdyolar Grubu başkan yardımcılığı görevini üstlenen Green, doğrudan CEO Steve Ballmer’a bağlı çalışıyor. Şirket lansmanlarında da görev alan isim, 1962 doğumlu olmasına rağmen güzelliği ve şıklığı ile adından sıkça söz ettiriyor.

Tami Reller – Microsoft: Yazılım devi Microsoft’un popüler iş kadınlarından bir diğeri ise, ürün tanıtımlarında ve şirket etkinliklerinde sık sık kameraların karşısında gördüğümüz Tami Raller. Şirkette pazarlama başkan yardımcılığını yürüten Reller, uzun yıllardır çalıştığı Microsoft ile özdeşleşmiş isimlerden biri. Reller da teknoloji dünyasının güzel ve magazinel isimleri arasında.

Sara Haider – Twitter: Mikroblog sitesi Twitter’ın genç mühendislerinden Sara Haider, Android yazılımı konusunda uzman. Gençler arasında tanınırlığı yüksek olan Haider, yazılım konusunda katıldığı konferens ve söyleşilerde medya karşısına çıkıyor. Genç mühendis, hem başarısıyla bu alanda eğitim alan öğrencilere örnek oluyor hem de güzelliğiyle adından sık sık söz ettiriyor.

Alicia Keys - Blackberry: Teknoloji sektörüne sanat ve magazin dünyasından transfer olan Alicia Keys, Blackberry’de yaratıcı direktörlük görevini üstleniyor. Aslında başarılı bir ses sanatıçısı olan Keys, popülaritesiyle şirkete güç katan bir isim olarak dikkat çekiyor. Şirket lansmanlarında da yer alan sanatçı, müzikseverlerin yanısıra teknoloji severlerin arasından da hayran kazanıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.