Winamp

Ancak yıllar geçtikçe teknoloji ve müzik dünyasındaki trendler de değişti; iPhone’ların yaygınlaşmasıyla iTunes yazılımı internetten müzik dinlemek için kullanılır oldu. Rakip uygulamalar her geçen gün gücüne güç kattı. Winamp ise basit tasarım değişiklikleri dışında herhangi bir varlık gösteremedi.

Winamp

Ve en nihayetinde 15 yıl önce doğan Winamp yolun sonuna geldi. AOL’den yapılan açıklamada Aralık ayı itibariyle Winamp’ın yayından kaldırılacağı ve bundan böyle bilgisayarlara indirilemeyeceğini kaydetti.

Instagram Windows Phone'a geldi

Uzun bir süre iOS platformunda varlığını sürdüren ve popüler hale gelen fotoğraf paylaşım uygulaması Instagram yoğun ilgi ve talep karşısında Android kullanıcılarını da göz ardı etmeyerek Android platformuna da sürüm çıkardı.

Instagram Windows Phone'a geldi

Ancak Windows Phone kullanıcıları için Instagram ısrarla yayınlanmadı. Buna sebep olarak Windows Phone’un pek de yaygın olmadığı ve Instagram’ın da bu tarafa eğilmediği iddia edilse de sonunda Windows Phone kullanıcıların da yüzü güldü. Dün akşam saatlerinde Instagram’ın beta sürümü Windows Phone için yayınlandı. Yani artık bu işletim sistemini kullananlar da Instagram hesabı açıp fotoğraf paylaşabilecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.