Bilim & Teknik

Teknoloji Fuarı IFA 2022 geliyor: İşte büyük firmaların tanıtacağı her şey!

Teknoloji tutkunlarının gözdesi IFA 2022 bu yılda kapılarını açıyor. Birçok teknoloji firmasının katılacağı fuarda birbirinden yeni ürünler tanıtılacak. İşte Samsung'dan LG'ye, Honor'dan Huawei'ye tanıtılması muhtemel herşey.

Teknoloji Fuarı IFA 2022 geliyor: İşte büyük firmaların tanıtacağı her şey! - Page 1

IFA 2022, Avrupa'nın en büyük tüketici elektroniği fuarı geri dönüyor. 2-6 Eylül tarihleri ​​arasında Almanya'nın Berlin şehrinde gerçekleştirilecek. Covid-19 pandemisi nedeniyle geçen yılki etkinlikler iptal edilmişti. Bu nedenle, IFA 2022 yüz yüze bir etkinlik olacak.

IFA 2022: Bilmeniz gerekenler

IFA nedir? Her yıl Eylül ayında Berlin'de düzenlenen ve sektördeki büyük oyuncuların çoğunun katıldığı Avrupa'nın en büyük teknoloji vitrini.

IFA 2022 ne zaman olacak? Bu yılki etkinlik 2-6 Eylül tarihleri ​​arasında gerçekleştirilecek ve 2019'dan bu yana ilk tam yüz yüze IFA olacak

Hangi markalar olacak? LG ve Samsung dahil olmak üzere önemli teknoloji şirketlerinin çoğu, Huawei, Lenovo ve Asus'un yanı sıra birçok firma olacak. Ancak görünüşe göre Sony ve Apple bu yılki IFA'ya katılmayacak. İki dev firma kendi etkinliklerine ev sahipliği yapmayı tercih ediyor.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.