Bilim & Teknik

Teknoloji Fuarı IFA 2022 geliyor: İşte büyük firmaların tanıtacağı her şey!

Teknoloji tutkunlarının gözdesi IFA 2022 bu yılda kapılarını açıyor. Birçok teknoloji firmasının katılacağı fuarda birbirinden yeni ürünler tanıtılacak. İşte Samsung'dan LG'ye, Honor'dan Huawei'ye tanıtılması muhtemel herşey.

Teknoloji Fuarı IFA 2022 geliyor: İşte büyük firmaların tanıtacağı her şey! - Page 2

IFA 2022 Samsung

Samsung, geniş bir ürün yelpazesi ile dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden birisidir. Genellikle en büyük duyurularını, özellikle de akıllı telefonlarını, kendi 'Unpacked' etkinliklerinde tanıtıyor. IFA'da ise genellikle TV'ler, ses ve ev aletleri sergiliyor.

Geçen yıl katılmamasına ve aynı zamanda 'Life Unstoppable' etkinliğine ev sahipliği yapmasına rağmen Samsung, bu yılki IFA 2022'ye geri dönecek gibi görünüyor.

Şu anda Samsung'un bu yıl neleri tanıtacağını net bilmiyoruz, ancak Samsung'un akıllı buzdolapları, çamaşır makineleri ve çamaşır makineleri için IoT (Nesnelerin İnterneti) platformu olan bir sürü yeni SmartThings ürününü tanıtacağına dair söylentiler var.

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.