Mısır’da bulunan antik madeni paraların üzerinde yer alan şekillerin bir uzaylı tasviri olduğuna inanılıyor. Daha önce de üzerinde uçan daire tasvirlerinin olduğu bozuk paralar bulunmuştu.

Geçmişte, ticarette takas dönemini sonlandıran madeni paralar üzerinde, günümüzde olduğu gibi çağının önemli insanları yer alırdı fakat öyle sikkeler bulundu ki üzerinde dünya dışı varlıklar ve uçan daireler yer almakta.

Arkeologların bulmuş olduğu bu madeni paralar, dünyamızın tarih boyunca, yabancı yaşam formları tarafından ziyaret edildiğinin somut birer kanıtı gibi görünüyor.

Yukarıda görmüş olduğunuz, üzerinde uçan daire tasvirlerinin bulunduğu bozuk paralar bulunduğunda, UFO araştırmacıları bunları, geçmişimizde uzaylılar tarafından ziyaret edildiğimizin kanıtı olarak görürken şüpheciler ise bu tasvirlerin; bir mantar, bir çiçek veya bir kalkana ait olabileceğini düşünmüşlerdi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.