Verileri korumanın ücretsiz yolu! - Page 1

MALWAREBYTES ANTI-MALWARE

Sisteminize bir şey bulaştığını düşünüyorsanız ama mevcut antivirüs aracınızın uyarı vermediyse Malwarebytes Anti-Malware Free’yi deneme vakti gelmiş demektir. Mükemmel bir gerçek zamanlı tarayıcı olan araç, her türden tehdidi çabucak bulup ortadan kaldırabiliyor. Araç her seviyeden kullanıcı için ideal. Yeni başlayanlar kullanmakta zorluk çekmeyecektir: Programı başlatıp “Scan” düğmesine tıklayın. Program anında sisteminizi taramaya başlayacaktır. Daha deneyimli kullanıcılarsa zarar görmüş bir sistemi başlatmanızı ve kilitli dosyaları silmenizi sağlayan ek araçları beğenecektir.

Verileri korumanın ücretsiz yolu! - Page 2

AVIRA FREE ANTIVIRUS

Avira Free Antivirus, iki temel noktada koruma sağlıyor: Öncelikle, sürekli olarak bilgisayarı gözleyen, tehditleri imha eden, dosya tespit oranlarının yüksekliği nedeniyle bağımsız laboratuvarların beğenisi kazanan güçlü bir antivirüs motoruna sahip. Birkaç sorunu da yok değil. Arabirim ilk başta biraz karmaşık gelebilir. Ayrıca program diğer araçlarla karşılaştırıldığında PC performansını daha çok etkiliyor. Yine de Avira Free Antivirus, yetenekli ve etkili bir güvenlik paketi

Verileri korumanın ücretsiz yolu! - Page 3

BITDEFENDER ANTIVIRUS FREE

Bitdefender’ın antivirüs motoru, mevcut en iyi motorlardan biri. Bağımsız test laboratuvarlarının gözdelerinden olan programın ücretsiz sürümünü edinmek kulağa çok hoş geliyor. Ancak bir sorun var: Bitdefender Antivirus Free Edition’ın gerçek zamanlı koruma özelliği yok. Yani dosyaları indirdiğinizde ve kullandığınızda kontrol etmiyor. Bunun yerine dosya, klasör ve sürücüleri siz istediğinizde tarıyor. Bu nedenle Bitdefender Antivirus Free Edition ana antivirüs aracınız olamaz ama yine de faydalı olabilir: Programı indirin, arada sırada tarama yapın. Diğer güvenlik araçlarının gözden kaçırdığı tehditleri tespit edebilir.

Verileri korumanın ücretsiz yolu! - Page 4

AVG FREE ANTIVIRUS

AVG Free Antivirus, faydalı özelliklere sahip bir paket sunuyor: Antivirüs motoru, e-posta tarayıcı, kimlik hırsızlığı koruması ve çevrimiçi güvenlik sağlayan LinkScanner Surf-Shield. İlk bakışta bütün bunlar, pek çok kutucuk, düğme ve menü bulunduğundan programın karmaşık görünmesine yol açabilir; ancak zeki tasarlanmış arabirim, çoğu işlemi bir iki tıkla yerine getirmenizi sağlıyor. Bu program, etkililiği söz konusu olduğunda farklı tepkiler alıyor: AV-Comparatives ortalama bir puan verirken AV-Test ise bazı ticari programlardan daha iyi olduğunu iddia ediyor. Bana sorarsanız program, en iyi ücretsiz antivirüs paketlerinden biri.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.