WhatsApp'ta o mesaj yalan çıktı - Page 1

İletinin "10. yılını kutlayan WhatsApp" diye başladığı görülüyor. Ancak WhatsApp'ın 10 yıl önce değil Santa Clara kentinde 2009 yılında kurulduğu bilinen bir gerçek. Bunun yanında 10 yıl önceki teknoloji ve telefonlarla WhatsApp kullanabilmek bir hayalden öte değil

WhatsApp'ta o mesaj yalan çıktı - Page 2

İletinin inandırıcılığının arttırılması için de "İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com" cümlesi kullanılmış. Bunun yanında iletideki yazım yanlışları da gözlerden kaçmıyor. Bu konu ise Twitter'da Trending Topic olmuş durumda. İnsanlar "WhatsApp 10" etiketiyle bu ileti hakkındaki şaşkınlıklarını dile getiriyorlar. Konu ile ilgili WhatsApp'tan ise henüz bir açıklama gelmedi.

WhatsApp'ta o mesaj yalan çıktı - Page 3

İŞTE O İLETİ "WhatsApp 10. yılını kutluyor. Bizi desteklediğiniz için siz değerli üyelerimize teşekkürü borç biliriz. Bu mesajı Whatsapp kullanıcısı 10 arkadaşınıza illettiğiniz taktirde 5 sene ücretsiz whatsapp kullanma hakkını kazanacaksınız.

WhatsApp'ta o mesaj yalan çıktı - Page 4

İnandırıcı gelmedimi? Web sayfamız da konuyla ilgili açıklamamıza göz atabilirsiniz: www.whatsapp.com Mesajınız 10 whatsapp üyemize ulaştıktan sonra kutucuk yeşil olacak ve siz 5 sene ücretsiz üyelik kazanmışv olacaksınız tebrikler!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.