Teknolojiler zamanla gelişerek ve değişerek, insanlığı sonuna kadar şaşırtmaya devam ediyor. Günümüzdeki değişim hızına baktığımızda yakın gelecekte bizi nelerin beklediğini görmek çok da zor değil gibi görünüyor.


İşte yakın gelecekte beklenen birbirinden inanılmaz teknolojiler;

Laboratuvarlarda Yetiştirilen Organlar 


Genetik anayasanıza göre kişi artık doktorlarla muhattap olmayacak. Aynı zamanda kök hücrelerinizden farklılaşmış dokular da üretilebilecek. Ve bunu bizzat kendimiz yapabileceğiz. Yani kendi organlarınızı yetiştirebileceksiniz. Kalp bile!

Yaşlanma Karşıtı Müdahale


Yaşlanma karşıtı olduğunu iddia eden tüm kozmetik ürün ve tedavileri unutun. 2030'larda, devrimci bir müdahalenin dünyayı çılgına çevirmesi muhtemel gözüküyor. Artık yaşınız ilerlese de görünümünüzde bir değişiklik olmaması tedaviyle mümkün hale gelecek. 

Kişisel Ev İmalatçıları


Gelecekte, 3D yazıcılar kullanarak kendi ürünlerinizi kendi evinizde üretebileceksiniz. Bunun için başta bir bedel ödemek zorunda olacaksınız. İhtiyaçlarınızı tamamen kendiniz üretip kullanabileceksiniz. 

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.