Yeni çaycınız WowWee! - Page 1

Robot, iOS uygulaması üzerinden de kontrol edilebiliyorken, belirli eğlence veya oyun modlarına alarak iPhone'unuzda bulunun şarkılarla dans etmesini ya da etrafında gezindirdiğiniz elini takip etmesini de sağlayabilirsiniz.

Yeni çaycınız WowWee! - Page 2

Kutusunda, MiP'nin nesneleri taşımasında yardımcı olacak takılabilir bir de tepsi yer alıyor. Robot, tepsiyi aşağı yukarı dengelenmesini sağlayarak ve hatta başka bir MiP ağırlığında cisimleri düşürmeden taşıyabiliyor.

Yeni çaycınız WowWee! - Page 3

Segway misali denge sağlama konusuna gelecek olursak, Kaliforniya Üniversitesi, San Diego'daki Coordinated Robotics Lab'in ortaklığıyla geliştiren bir teknoloji kullanılarak yapıldı. WowWee, bu iki ekibin birlikte çalışacağı birçok sayıda projenin iki olduğunu ve daha fazlasının bu sene geleceğini söyledi.

Yeni çaycınız WowWee! - Page 4

Kullanım sırasında, MiP biraz fazla coşkulu olup yüzünün yeri bulduğu çok oluyor. WowWee, bunun o an zeminde çok fazla Bluetooth sinyali olmasından kaynaklandığını söylüyor ama robot bir oyuncağa göre aşırı havalı olduğunu inkar etmek mümkün değil, özellikle de onun önünde hareket ettiğinizde sizi takip edebiliyor olması.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.