Huawei Ascend P6

Profil: Süper ince gövdeli, dört çekirdekli işlemcili, 4.7 inç ekranlı heyecan verici Android'li cep, 4G teknolojisini ince gövdesi içine sığdırmayı başaramamış.

Çıkış tarihi: Temmuz 2013.

Özellikleri: 6.2mm kalınlık, 4.7 inç HD dokunmatik ekran, 1.5GHz dört çekirdekli işlemci, HSPA, WiFi, 8MP kamera, genişletilebilir depolama, A-GPS, NFC, Bluetooth, USB.

İşletim sistemi: Android 4.2.2 ve Huawei Emotion kullanıcı arayüzü.

Sony Xperia M

Profil: Her zevke uygun bir model olan 4 inç'lik Xperia M, üçüncü çeyrekte sağlam bir donanımla ve Android 4.1 ile gelecek.

Çıkış tarihi: 2013'ün üçüncü çeyreği.

Özellikleri: 4 inç dokunmatik ekran, 1GHz çift çekirdekli işlemci, WiFi, HSPA, 5MP kamera, A-GPS, genişletilebilir depolama, NFC, Bluetooth, USB.

İşletim sistemi: Android 4.1 (4.2'ye yükseltilmeyecek) ve Sony kullanıcı arayüzü.

LG Optimus F7

Profil: LTE destekli cihazın iyi donanımsal özellikleri var. Cihazın fiyatı ise şimdilik bir sır.

Çıkış tarihi: 2013'ün üçüncü çeyreği.

Özellikleri: LTE, HSPA+, WiFi, 4.7 inç True HD dokunmatik ekran, 8MP kamera, 1.5GHz çift çekirdekli işlemci, A-GPS, genişletilebilir depolama, NFC, Bluetooth, USB.

İşletim sistemi: Android 4.1.2 (4.2'ye yükseltilme olasılığı düşük) ve LG Optimus kullanıcı arayüzü.

Samsung Galaxy Mega 6.3

Profil: Samsung'un harika Note serisine ek olarak tanıttığı geniş ekranlı Mega serisinin bu üyesi, 6.3 inç'lik ekranında sadece HD çözünürlük sunuyor. Testimizde XXXL ekranda HD çözünürlüğün düşük kaldığını tecrübe etmiştik.

Çıkış tarihi: Haziran 2013.

Özellikleri: 6.3 inç HD dokunmatik ekran, LTE, HSPA+, WiFi, 1.7GHz dört çekirdekli işlemci, 8MP kamera, genişletilebilir depolama, A-GPS, NFC, Bluetooth, USB.

İşletim sistemi: Android 4.2.2 ve Samsung TouchWiz kullanıcı arayüzü.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.