Sabun Kabarcığı Gezegeni: Burada mütevazi bir sabun kabarcığı, makro bir mercek kullanılarak siyah arka plana karşı görkemli dönen renklerle yakalanır. Işık yüzeyden yansıtılır, böylece sıvı yakalamakla kolaylıkla yapılabilecek küçük bir kabarcık yerine uzak bir gezegenin izlenimi verilir.

Güneş enerjisi: Hindistan'ın uzak bölgelerinde bile güneş paneli elektrik sağlamak için kullanılır. Bu görüntü, geleneksel elektrik kaynaklarının ulaşamadığı bir köye bir güneş paneli taşıyan bir adamı gösteriyor.

Küçük Dünyadan Kabus: Bu dev orman akrepleri, korkunç oldukları kadar ilginçtir. Bir koloni içinde hareket etmesi ile bilinen akreplerin bilinen tek türleri bunlar. Ayrıca büyüleyici çünkü siyah olmasına rağmen mor ötesi bir ışıkla aydınlandığında mavi renk tonunu yakalıyorlar.

Amoeba Kabukları: Bu resim, Difflugia amoeba cinsinin boş kabuklarını göstermektedir. Bu tür amipler çevreleyen ortamda bulunan parçacıklarla kabuklarını oluşturur ve burada ele geçirilenler küçük kum taneleri kullanır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.