2022 Babalar Günü'nde izlenecek en iyi 5 Netflix filmi - Page 1

Babalar Günü'nde insanlar, babalarının gününü özel kılmak için gün içinde onu kahvaltıya veya öğle yemeğine çıkarmak, alışverişe götürmek veya sevdiği her şeyi yapmak gibi birçok etkinliğe katılırlar. Ancak gece olduğunda, geceyi nasıl kapatabileceklerini merak etmeye başlarlar.


Nefis atıştırmalıklar yerken ve lezzetli içecekler içerken Netflix'te iyi bir film izlemek muhteşem bir final olur. Ve izleyecek iyi filmler bulma zahmetine bile girmenize gerek yok çünkü en iyi Netflix filmlerinin bir listesini sizin için derledik.


Aşağıda, bu Babalar Günü'nde babanızla izleyeceğiniz en iyi beş Netflix filmini bulacaksınız!

2022 Babalar Günü'nde izlenecek en iyi 5 Netflix filmi - Page 2

(The Adam Project) Adam Projesi


Adam Projesi, Babalar Günü için izlemek için mükemmel bir film. Bilim kurgu filmi, Jonathan Tropper, TS Nowlin, Jennifer Flackett ve Mark Levin tarafından ortaklaşa yazılan bir senaryodan Shawn Levy tarafından yönetildi. Hikaye, yanlışlıkla 2022 yılına geri dönen ve geleceği kurtarmak için bir göreve gitmek için 12 yaşındaki benliğinin yardımını isteyen zaman yolculuğu yapan bir savaş pilotunu takip ediyor. Ancak, dünyayı kurtarma misyonunu başarıyla gerçekleştirmek için zaman yolculuğu yapan pilotun, daha fazla istihbarata sahip olan rahmetli babasıyla da takım kurması gerekir.

2022 Babalar Günü'nde izlenecek en iyi 5 Netflix filmi - Page 3

(Father of the Year) Yılın Babası


Yılın Babası 2018’de çıkmış olabilir, ancak kesinlikle her zaman geri dönüp tekrar izleyebileceğiniz filmlerden biri ve bunun için Babalar Günü'nden daha iyi bir zaman olamaz. Komedi filminde David Spade, bir bahsi fazla ciddiye alarak oğlu Ben'in başına bela açan Wayne adında aptal ve pervasız bir işsiz adamı canlandırıyor. Her şey, Ben ve en yakın arkadaşı Larry'nin, babalarının bir kavgada diğerini yenebileceklerine dair bahse girmesiyle başlar. Aptalca bir bahis olması gereken şey, Wayne, Larry'nin babasının kapısının önünde dövüşmeye hazır olarak ortaya çıktığında ciddileşir. Wayne'in pervasız davranışları nedeniyle Ben işini kaybeder ve ilişkileri mahvolur.


Babanızla izleyeceğiniz eğlenceli ve hafif bir şey arıyorsanız, Yılın Babası kesinlikle bu gece için izleme listenizde olmalı.

2022 Babalar Günü'nde izlenecek en iyi 5 Netflix filmi - Page 4

Fatherhood (Babalık)


Babalık, Weitz ve Dana Stevens tarafından yazılan bir senaryodan Paul Weitz tarafından yönetilen bir drama filmi. Bu , Matthew Logelin'in Two Kisses for Maddy: A Memoir of Loss and Love  adlı hatıratının film uyarlamasıdır. Hikaye, karısının beklenmedik ölümünden sonra yas ve kızını nasıl büyüteceği ile mücadele eden Matthew adında dul bir babayı takip ediyor. Kevin Hart başrolde oynuyor ve performansıyla övgü aldı. Muhteşem kadronun geri kalanı Melody Hurd, Alfre Woodard, Lil Rel Howery, DeWanda Wise, Anthony Carrigan, Frankie R. Faison ve Paul Reiser'dan oluşuyor. Bu film daha ciddi, bu yüzden onu gecenin son filmine saklamanızı öneririz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.