2022'nin en iyi komedi filmleri - Page 1

Maya Hawke ve Camila Mendes'in 2000'lerin ikonik geçmişlerini ve kara mizahını sunan Do Revenge ve Daniel Craig'in Glass Onion: A Knives Out Mystery'deki Benoit Blanc rolündeki destansı dönüşü arasında, komedi türü, Netflix'in bu yıl gelişiyor gibi göründüğü yerdi.


2022'nin en iyi Netflix komedileri


Do Revenge


Do Revenge , bize Cruel Intentions , Mean Girls ve sayısız diğer ikonik gençlik komedilerini veren kitaptan bir sayfa alıyor. Kıdemli Yıl , bu listedeki mizahının ve göndermelerinin çoğunu 2000'lerin başına borçlu gibi hissettiren başka bir film ve ben şikayet etmiyorum.

2022'nin en iyi komedi filmleri - Page 2

Wendell & Wild


Wendell & Wild'ın başarılı olacağına dair bir şüphe yoktu . Henry Sellick inanılmaz bir yetenek ve önceki filmi Coraline tüm zamanların favorilerimden biri. Wendell & Wild , her yaştan insana hitap edecek komik ve tüyler ürpertici yeni bir stop-motion animasyon filmi. Baş düşmanlarıyla yüzleşmek için bir rahibeyle takım olması gereken iki şeytani kardeşi takip ediyor.

2022'nin en iyi komedi filmleri - Page 3

Day Shift


Dave Franco ve Jamie Foxx'un oynadığı bir vampir avı filmi mi? Day Shift'in Netflix için büyük bir başarı olacağını düşünürdünüz ama ne yazık ki film bir şekilde gözden kaçtı.


Day Shift, en akıllıca espri olmasa ve bu listedeki diğerleri kadar iyi olmasa da , yine de eğlenceliydi. Özellikle Foxx ve Franco, birlikte mükemmel bir kimyaya sahipti ve şaşırtıcı derecede korkunç vampir öldürmeleri, gösteriler ve şiddet vardı. Day Shift'i izlemek, bir akşam geçirmek için fena bir yol değil ve geçen yaz kaçırdıysanız bir göz atmanızı tavsiye ederiz.

2022'nin en iyi komedi filmleri - Page 4

Senior Year


Rebel Wilson, 20 yıllık bir komadan sonra uyanıp lisenin en iyi deneyimlerinden bazılarını kaçırdığını keşfeden 30'lu yaşlarında bir kadını oynuyor. Amigo kız takımının kaptanlığını yapıp baloya hazırlandıktan kısa bir süre sonra, bir tezahürat gösterisi ters gider ve onu komaya sokar.


Uyandığında liseye dönmeye, son sınıfını bitirmeye ve balo kraliçesi olmaya kararlıdır. Kıdemli Yıl şaşırtıcı derecede çekici bir komedi ve Wilson formunun zirvesinde. Pitch Perfect'i seven veya ilk gençlik komedilerinden keyif alan herkes için mükemmel bir film.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.