2022'nin En iyi yeni Netflix dizileri (Şimdiye Kadar) - Page 1

Sözü daha fazla uzatmadan, şimdiye kadar yayınlanmış 2022'nin en sevdiğimiz yeni Netflix dizisini burada bulabilirsiniz.

2022'nin En iyi yeni Netflix dizileri (Şimdiye Kadar) - Page 2

Stranger Things (4. Sezon 1. kısım)


Stranger Things 4. sezon, Netflix'teki tüm zamanların en büyük rekorunu kırmaya aday.


Gösterinin geri dönüşü için üç yıl beklense de bu süre içinde öğrenciler The Duffer Brothers ve tüm ekip ve oyuncular hayal kırıklığına uğratılmamış.

2022'nin En iyi yeni Netflix dizileri (Şimdiye Kadar) - Page 3

Heartstopper (1. Sezon )


Netflix, Sex Education'ın Netflix'teki en iyi diziler arasında yer aldığı, çağın gelişi komedi dizisine yabancı değil ancak bu yıl koleksiyonuna, Nisan 2022'de yayınlandığında büyük beğeni toplayan Alice Oseman uyarlaması da ekleniyor.


Başrollerini Kit Connor ve Joe Locke'un paylaştığı LGBTQ dizisi, Charlie Spring ve Nick Nelson arasında gerçekleşen romantik ilişkiyi anlatıyor.


Seri il sezon sonrasında iki sezon daha uzatıldı .

2022'nin En iyi yeni Netflix dizileri (Şimdiye Kadar) - Page 4

Ozark (4. Sezon)


Ozark, 2017'deki ilk çıkışından bu yana Netflix'in en büyük dizilerinden biri oldu. Yayınlandığından beri, Brydes'in felaketten felakete gidişini takip ettik ve bir şekilde her zaman zirveye çıktık. Kağıt evleri artık devrilme noktasındayken, olasılıkların üstesinden gelebilecekler mi? Son bölüm dizisinin (iki yarıya bölünmüş) 2022'nin başlarında yanıtladığı ve bunu dramatik bir şekilde yaptığı soru buydu.


Ozark artık bitmiş olabilir , ancak yapım şirketinin (Aggregate Films) Netflix ile yaptığı genel anlaşmanın bir parçası olarak kamera önünde ve arkasında daha fazla Jason Bateman göreceğiz

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.