2023'te kesinlikle geri dönmeyecek 3 Netflix programı - Page 1

Ancak, gelecek yıl geri gelmeyeceğini kesin olarak bildiğimiz bazı Netflix programları var ve bu, yayıncının en büyük dizilerinden bazıları. Gelecek yıl hangi Netflix programlarının geri dönmeyeceğini öğrenmek için okumaya devam edin.


Listeleyeceğimiz Netflix dizileri kesinlikle geri dönecek, sadece hemen değil.


İşte 2023'te kesinlikle geri dönmeyecek üç Netflix dizisi!

2023'te kesinlikle geri dönmeyecek 3 Netflix programı - Page 2

2023'te geri dönmeyecek Netflix şovları


Tabii ki Netflix'teki en iyi program olan Stranger Things ile başlamamız gerekiyordu  .


Stranger Things 5. Sezon


Stranger Things  4. sezonunun yayınlanmasıyla birlikte bilimkurgu  dizisi en pahalı Netflix orijinal dizisi oldu . Dördüncü sezonun her bölümünün yayıncıya 30 milyon dolara mal olduğu bildirildi. Dördüncü sezon için bütçe önemli ölçüde arttığından, beşinci ve son sezonun da bir o kadar pahalı veya daha fazla olmasını bekliyoruz. Stranger Things 5. sezon için de 4. sezon gibi yüksek bir prodüksiyon değeri bekliyoruz  .


Ama ne yazık ki,  Stranger Things çocuklarını gelecek yıl ekranlarımızda tekrar görmeyeceğiz çünkü oyuncular ve ekip son sezonu çekmek için çok çalışacak. Üretim tamamlandıktan sonra, büyük olasılıkla 2023'ün geri kalanında gerçekleşecek olan uzun bir üretim sonrası sürecine bakıyor olacağız. Bu nedenle, şimdilik en iyi sürüm tahminimiz 2024'te bir zaman olabilir.


David Harbour ile yapılan bir GQ röportajına göre , Duffer Brothers'ın beşinci sezonun senaryolarını yazmayı 2022'de bitireceğini söyledi. Ayrıca  Stranger Things 5. sezonun prodüksiyonunun 2023'te başlayacağını ve muhtemelen çıkacağını düşündüğünü söyledi. “2024 ortası.” Ancak, bu Netflix veya Duffer Brothers tarafından onaylanmadı, bu yüzden biraz şüpheyle karşılamamız gerekecek. Yine de, Harbour'un yayınlanma tahmini şu anda çok mümkün görünüyor.

2023'te kesinlikle geri dönmeyecek 3 Netflix programı - Page 3

The Umbrella Academy 4. Sezon


25 Ağustos'ta dördüncü ve son sezon için resmi olarak yenilendi, ancak o zamandan beri önümüzdeki sezonla ilgili herhangi bir yeni güncelleme almadık. Ancak, önceki sezonların prodüksiyon ve post prodüksiyon programlarına göre The Umbrella Academy 4. sezonun 2023'te çıkmayacağından neredeyse eminiz


Dördüncü sezon Netflix'e gelmeden önce büyük olasılıkla yaklaşık beş ila altı aylık prodüksiyon ve yaklaşık yedi ila on aylık post prodüksiyona bakıyoruz. Muhtemelen bir 2023 sürümü yapmak için, üretimin 2022'nin sonuna kadar başlaması gerekir ve post prodüksiyonun yalnızca yedi veya daha az ay sürmesi gerekir. Ancak, üretim muhtemelen önümüzdeki yıl başlayacak. Ve durum buysa, film yapım süreci 2023'te gösterime girecek kadar zamanında bitmez. Bu nedenle, muhtemelen 2024 sürümüne bakıyoruz. Netflix resmi çıkış tarihini açıkladığında, bunu hemen paylaşacağımıza güvenebilirsiniz.

2023'te kesinlikle geri dönmeyecek 3 Netflix programı - Page 4

Squid Game 2. Sezon


Herkes Squid Game  2. sezonunun Netflix'e gelmesini bekliyor! Yapımcı Hwang Dong-hyuk'un Ağustos ayında The Hollywood Reporter ile yaptığı bir röportaja göre , ikinci sezonun senaryolarını 2022'nin sonunda veya 2023'ün başlarında bitirmeyi planlıyor. Ayrıca IndieWire ile daha önce yaptığı bir röportajda  Squid Game sezonundan bahsetmişti. 2, 2023'ün sonlarında veya 2024'ün başlarında gelebilir.


Açıkçası, ikinci sezonu bir an önce görmek istiyoruz, bu nedenle 2023'ün sonlarına doğru bir sürüm çıkarmayı umuyoruz. Ancak 2024 sürümü daha olası görünüyor. Tabii ki, hepsi 2. sezonda üretimin ne zaman başlayacağına bağlı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.