2023'te Netflix'te en çok beklenen 5 K-Drama - Page 1

Murder DIEary (1. Sezon) 


Sezon:  1 | Bölümler:  8


Tür:  Gerilim | Süre:  TBA


Oyuncular:  Choi Woo Shik, Son Seok Koo, Lee Hee Joon


Dexter'a biraz benzeyen bir konseptle, abonelerin neden Murder DIEary'den hoşlanmadıklarını anlamak zor değil. İzleyicilerin bir anti-kahramanı, özellikle de şiddete eğilimli olanları desteklemeyi sevenlerin oğullarını yıllardır yaşamaktadır. Dizinin başrol oyuncusunun aynı zamanda Akademi Ödüllü Parazit'in başrol oyuncularından biri olmasıyla birlikte, bunu izleme listelerine ekleyen çok sayıda abone olacaktır.


Sıradan bir üniversite öğrencisi olan Lee Tang, geceleri bir markette yarı zamanlı çalıştığı sırada bir müşteriyle tartışır, bilinçsizce devam eden sallar ve onu öldürür. Suçluluk ve cinayet korkusundan muzdarip olan Lee Tang, bir gün öldürdüğü kişinin bir seri katil olduğunu öğrenir ve yavaş yavaş "kötü çekirdekleri" teşhis etme konusunda doğaüstü bir yeteneğe sahip olduğunu fark eder. Kısa sürede gönderi dışı etik kötülükler yapan insanları cezalandıran karanlık bir kahramana dönüşür.

2023'te Netflix'te en çok beklenen 5 K-Drama - Page 2

Goodbye Earth (1. Sezon)


 


Sezon:  1 | Bölümler:  12


Tür:  Bilim Kurgu, Gerilim | Süre: Belirsiz


Oyuncular:  Ahn Eun Jin, Yoo Ah In, Jeon Sung Woo, Kim Yoon Hye, Seo Ye Hwa


Goodbye Earth'ü önemli bir sevgilisi var, ancak dizinin şu anki açıklaması son derece belirsiz olmaya devam ediyor. Dizi, Sony tarafından uzun metrajlı film Bullet Train'e uyarlanan Maria Beetle'dan da sorumlu olan yazar Kōtarō Isaka'nın yazdığı Shūmatsu no fūru romanının bir uyarlamasıdır. Ne olursa olsun, dünyanın sonunda geçen hikâyelerin bulunmasının doğal bir hastalıklı çekiciliğine sahip, bu nedenle birçok abone 2023'te Elveda Dünya'yı izleyecek.


Dünyanın sonunu işaret eden, Dünya'ya doğru hızla yaklaşacak bir asteroitin varlığı olan kişilerde umutsuzluk ve umudun incelenmesi.

2023'te Netflix'te en çok beklenen 5 K-Drama - Page 3

Gyeongseong Yaratığı (1. Sezon) 


Sezon:  1 | Bölümler: 10


Tür:  Aksiyon, Tarihsel, Bilim Kurgu | Süre:  TBA


Oyuncular:  Park Seo Joon, Han So Hee, Kim Su Hyun, Kim Hae Sook, Jo Han Chul


Çarpıcı bir dönem parçası olan 1945, 2. Dünya Savaşı'nın sonunu içinde Japonya'nın teslim olması ve Kore Yarımadası'nın yapısı sayesinde Kore hücrelerinin en önemli yıllarından vardı. Gyeongseong Creature'ın kadrosu eşsiz ve Netflix dizisi My Name'de muhteşem bir performans sergileyen oyuncu Han So Hee ve Itaewon Class'tan Park Seo Joon yer alıyor.


1945 Baharında Gyeongseong'da, Kore'nin Japon yönetiminin altındayken, iki genç yetişkin açgözlülükten doğan garip bir yaratıkla yüzleşir ve hayatta kalmak için ona karşı savaş verir.

2023'te Netflix'te en çok beklenen 5 K-Drama - Page 4

Black Knight (1.Sezon)


Sezon:  1 | Bölümler:  6


Tür:  Dram | Süre:  TBA


Oyuncular:  Kim Woo Bin, Esom, Kang Yoo Seok, Kim Eui Sung, Song Seung Heon


Kara Şövalye'nin tavsiyesi, gerçek hayattan gelecek için bir uyarı olarak kabul edilebilir, ancak şimdilik, yetenekli oyunculardan oluşan bir kadro tarafından eğlendirilmeyi ve çok ilgi çekici görünen bir hikâyeyi dört gözle bekliyoruz. Ne de olsa, distopik hikâyeleri anlatmak zor değil, manzara şekliyle dünyanın sonuçlarıyla ​​ilgili her şey her zaman abonelerin çekilmesini çekiyor.


2071 yılında, dünya sonu sadece %1'i gezegeni kasıp kavuran maliyeti hava kirliliğinden kurtuldu. Kalanlar için toplum, insanların çoğu evlerinden çıktıkları ve başlarından dolayı gaz maskesi takmak zorunda olduğu katı bir sosyal sınıf olarak yeniden yapılandırmadı. Vatandaşlar, malzemelerini almak ve onları hırsızlardan korumak için bir grup uzman teslimat şoförü olan Şövalyelere rehber.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.