2023'ün (şimdiye kadar) en iyi Netflix belgeselleri - Page 1

Ocak ayının itici başlangıcı göz önüne alındığında, bu kurgusal olmayan hesaplardan hoşlanan insanlar için büyüleyici bir yıl olacak gibi görünüyor. Ocak ayının sonuna kadar sıcak serilerini, Pamela Anderson hakkında yeni anı kitabıyla aynı zamanda yayınlanan mükemmel ve samimi bir belgesel ile sürdürdüler.


Şimdi Şubat ayına girdik ve Netflix şimdiden birçok harika belgesel yayınladı. İşte onlardan bazıları:

2023'ün (şimdiye kadar) en iyi Netflix belgeselleri - Page 2

En iyi Netflix belgeselleri 2023 (şimdiye kadar)


Gunther's Millions


Dünyanın en zengin köpeği ve bakıcısı Maurizio Mian adlı bir İtalyan girişimci hakkındaki bu çılgın hikayenin eklenmesi sayesinde Netflix'in çılgın, sıra dışı belgesel dizileri yaratma konusundaki itibarı yakın zamanda hiçbir yere gitmiyor. Ama dürüst olmak gerekirse bu buzdağının sadece görünen kısmı. Gunther VI adlı Alman çoban hakkında hiçbir şey bilmeden ya da köpeği çevreleyen birçok söylentiden, bu hikayenin ne kadar garip olacağı hakkında hiçbir fikrimiz yoktu.


Kandırması kolay dört bölüm halinde özetlenen Gunther's Millions , sizi bir döngüye sokacak harika, hızlı tempolu bir belgesel dizisidir. Bazen, belgeselin biraz sığ olduğunu ve esasen bir dolandırıcı olan Mian'a karşı çok kolay gittiğini hissettik, ancak genel olarak birkaç saat geçirmenin eğlenceli ve tuhaf bir yolu.

2023'ün (şimdiye kadar) en iyi Netflix belgeselleri - Page 3

Pamela, a love story


 Britney Spears ve diğer pek çok kadın gibi, Pamela da medya ve genel olarak Amerikan toplumu tarafından zorbalığa uğradı.


Bir aşk hikayesi olan Pamela, ilk kez kendini kameraya açan komik, sıcak, samimi ve iyi kalpli bir kadın, anne, aktris ve hayırsever olan gerçek Pam'i gösteren mükemmel bir belgesel. . Pamela'nın yapılmasını asla istemediği Pam & Tommy'yi izlediyseniz, bu kesinlikle izlenmesi gereken bir içerik.

2023'ün (şimdiye kadar) en iyi Netflix belgeselleri - Page 4

MADOFF: The Monster of Wall Street


Madoff'tan daha önce hiç görülmemiş video ifadeleri ile yaratıcı bir görsel yaklaşımın bir kombinasyonunu kullanarak heyecan verici bir finansal gerilim yaratan belgesel dizisi boyunca izleyiciler, araştırmacılardan, muhbirlerden ve 64 milyar dolarlık küresel plan hakkında daha fazla bilgi alacak. .


Belgesel dizisi, Madoff'un birçok işbirlikçisini inceliyor ve böyle bir şeyin bir daha yaşanıp yaşanmayacağı sorusunu soruyor. Bu, özellikle bu vaka gerçekleştiğinde ortaya çıkan sonuçları hatırlarsanız, izleyicileri bağlaması gereken tonlarca büyüleyici istihbarat ve bilgi içeren, temposu yüksek bir belgesel dizisi.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.