3. sezonda daha fazlası görmek istediğimiz Bridgerton'dan 5 karakter - Page 1

Ne de olsa 2. sezon , zaten oldukça iyi bildiğimiz birkaç karakteri yeniden tanıttı. Sharma kardeşlerin eklemeleriyle birlikte Featherington'ın varisi Kuzen Jack, Kate'in köpeği Newton ve Eloise'ın eski arkadaşı Theo Sharpe da elimizdeydi.


Yine de, önümüzdeki sezon diğerlerinden daha fazla görmek istediğimiz bazı oyuncular var. İşte yeni sezonda Bridgerton’da daha fazla görmek istediğimiz 5 karakter.

3. sezonda daha fazlası görmek istediğimiz Bridgerton'dan 5 karakter - Page 2

Edwina 


Sezon sonunda aşkı bulamamış olabilir ama Edwina'yı henüz dışarıda saymayın. Kraliçe Charlotte sözünü yerine getirebilir, bu da en genç Sharma kız kardeşinin bir prensle kol kola girdiğini görebileceğimiz anlamına gelir.


Ona doğru davrandığı sürece, onu ve daha fazlasını hak ediyor. Topladığımız kadarıyla hem kendisi hem de annesi sezon sonunda Hindistan'a dönmeyecek.


Leydi Danbury'nin onlara bakacağından bahsetmişti, ama bu sonsuza kadar Londra'da kalacakları anlamına mı geliyor? Edwina'nın neler yapacağını gördük ve bundan sonra ne yapacağını görmek için sabırsızlanıyoruz.


Kraliçe Charlotte ile yakın bir müttefik mi olacak yoksa onu daha büyük çabalar mı bekleyecek? Bekleyip görmemiz gerekecek!

3. sezonda daha fazlası görmek istediğimiz Bridgerton'dan 5 karakter - Page 3

         Benedict


Benedict Kraliyet Sanat Akademisi'nden ayrıldığına göre, bu onun çıplak model ve diğer sanatçı Tessa ile ilişkisinin bittiği anlamına mı geliyor? Buna "ilişki" demek onları tanımlamak için en iyi kelime olmayabilir ama Benedict ondan gerçekten hoşlanıyormuş gibi görünüyordu.


Ona aşık mıydı? Belki?


Sadece onun şirketinde olmayı seviyor muydu? Muhtemelen?


İzleyiciler Anthony'nin aşk hayatına Benedict'inkinden daha fazla odaklanmış olsa da, 1. sezondan bu yana potansiyel aşk ilgilerinden payını aldı.

3. sezonda daha fazlası görmek istediğimiz Bridgerton'dan 5 karakter - Page 4

Anthony ve Kate 


Kuşkusuz, bu konuda biraz aldatmış olabiliriz ama yeni, favori Bridgerton çifti 3. sezon için geri dönecek mi? Tüm dünyayı dolaşmıyorlarsa, öyle olmalılar.


Neden? Niye? Son derece sevimli karakterler olmaları bir yana, Anthony, Bridgerton hanesinin Vikontu ve Kate Vikontesi'dir.


Dizinin adı ve Bridgerton ailesini konu aldığı için yeni evlileri görmemek için hiçbir mazeret olmamalı. Doğru, muhtemelen onları çok görmeyeceğiz, ama Bridgerton ailesinin etrafında görülmeli ve aynı partilere katılmalılar.


Özellikle Eloise, Kate ile iyi anlaşıyor gibiydi. Dürüst olmak gerekirse, onları tekrar görmek için sabırsızlanıyoruz.


Evliliklerinin nasıl gelişeceğini ve Kate'in ilk bebeğini ne zaman beklediğini merak ediyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.