A Quiet Place: Day One filminde kedi ölecek mi?

A Quiet Place: Day One filminde merak edilen sorulardan biri de kedinin akıbeti oldu. Filmin yeni detayları, bu sorunun cevabını netleştiriyor ve izleyicilere önemli bilgiler sunuyor.

A Quiet Place: Day One şimdi sinemalarda ve fragmanları izlediyseniz, filmde Frodo adında sevimli bir kedinin olduğunu biliyorsunuzdur. Bu durumda, bu tatlı kedinin filmin olaylarından sağ çıkıp çıkmadığını merak ediyor olabilirsiniz. Schnitzel ve Nico adındaki gerçek kediler tarafından canlandırılan Frodo, filmin baş karakteri Sam (Lupita Nyong'o) ile birlikte birçok sahnede yer alıyor. Ancak, uzaylı istilasından sağ çıkacak kadar güçlü ve cesur mu?

Frodo'nun hayatta kalıp kalmadığını bilmek, film izleyicileri için önemli olabilir. Film artık gösterimde olduğu için, bu sorunun cevabını biliyoruz. Spoiler uyarısı: Frodo ölmez. GamesRadar'ın bildirdiğine göre, Frodo filmin sonuna kadar hayatta kalıyor, ancak bu onun için pek de kolay olmuyor. Frodo, filmin büyük aksiyon sahneleri sırasında akıllıca sahneden kaçıyor, ancak her zaman geri dönüyor. Sam ve Eric (Joseph Quinn) su altında yüzmek zorunda kaldığında, Frodo da nefesini tutmak zorunda kalıyor. Gerçekten de zorlu bir yolculuk geçiriyor.

Frodo'yu en son Day One'da, hayatta kalanlarla birlikte bir teknede, Sessiz Bir Yer: Bölüm II'deki adaya giderken görüyoruz. Umarız bundan sonraki hayatını sevgi ve mutluluk içinde geçirmiştir.

Day One, Michael Sarnoski'nin (Pig) yönetmenliğinde, uzaylıların Dünya'ya geldiği günü gösteren bir prequel niteliğinde. Bu, Sessiz Bir Yer serisinin son filmi olmayacak, çünkü Sony Pictures, Sessiz Bir Yer: Bölüm III üzerinde çalışıyor. Film serisinin dışında, Sessiz Bir Yer: The Road Ahead adlı video oyunu da bu yıl içinde piyasaya sürülecek.