Ağustos 2022'de gelecek yeni Netflix filmleri ve dizileri - Page 1

The Sea Beast, Persuasion ve The Grey Man gibi gişe rekorları kıran filmlerin ardından şimdi sırada yeni rekorlar kırılmaya hazırlanıyor. Ağustos ayının yeni Netflix filmlerinde kahkahalar ve romantizm bir arada.


Yeni Netflix filmleri Ağustos 2022


Ağustos'ta Netflix'te gösterime giren en büyük yeni Netflix filmlerinden bazılarının altını çizelim. Yaklaşan film listesi, komedi, romantizm ve Jamie Foxx, Lili Reinhart, Kevin Hart ve daha fazlası gibi büyük yıldızlarla olayları aydınlatıyor.

Ağustos 2022'de gelecek yeni Netflix filmleri ve dizileri - Page 2

Wedding Season


Çıkış Tarihi: 4 Ağustos


Romantik bir komedi havasındaysanız, Wedding Season, Ağustos ayında izleme listenize eklemeniz gereken filmdir. Pallavi Sharda ve Suraj Sharma, Netflix filminde bir yaz düğünü çılgınlığı baskıya girerken ebeveynlerini yatıştırmak için çıkıyormuş gibi yapan bir "çift" olarak rol alıyor. Ancak, bu yalan aşk biranda gerçek olmaya başlayınca işler karışıyor. 4 Ağustos'taki bu sevimli filmi kaçırmayın.

Ağustos 2022'de gelecek yeni Netflix filmleri ve dizileri - Page 3

Day Shift


Çıkış Tarihi: 12 Ağustos


Jamie Foxx, Day Shift ile bu yaz Netflix'e hem komedi hem de korku alanında hikayeler getirmeye devam ediyor. Filmde Foxx, havuz temizleme işiyle kızının geçimini sağlayan mavi yakalı bir babayı oynuyor. Ancak babanın asıl mesleği vampir avlamak. 12 Ağustos'ta piyasaya çıktığında yeni bir komedi hiti olacağından eminiz.

Ağustos 2022'de gelecek yeni Netflix filmleri ve dizileri - Page 4

Look Both Ways


Çıkış Tarihi: 17 Ağustos


Riverdale yıldızı Lili Reinhart , Sliding Doors benzeri bir romantik dram olan Look Both Ways ile ilk kez bir Netflix orijinal filminin manşetinde yer alıyor . Natalie (Reinhart) üniversiteden mezun olmadan önce hayatının iki farklı gerçekliğe ayrıldığını görür. Biri onu Los Angeles'a taşınırken, diğeri ise memleketinde hamile bulur.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.