Ağustos ayında Netflix'e Gelecek En İyi 5 dizi - Page 1

. İşte Ağustos ayında Netflix’e gelecek en iyi 5 dizi:

Ağustos ayında Netflix'e Gelecek En İyi 5 dizi - Page 2

Lost Ollie (Mini Dizi)


Ağustos ayı için en çok beklenen içerik tabii ki Shannon Tindle'dan Lost Ollie adlı dört bölümlük yeni mini dizisi.


Seri, canlı aksiyon animasyon melezidir, sahibini kaybetmiş ve onunla yeniden bir araya gelmek için hiçbir şeyden vazgeçmeyecek olan Ollie adlı oldukça hırpalanmış bir oyuncak ayının hikayesini konu alıyor

Ağustos ayında Netflix'e Gelecek En İyi 5 dizi - Page 3

Locke & Key (3. Sezon)


Bir dizinin bitmesi her zaman üzer, özellikle sadece birkaç sezon olmuşsa ve daha yeni başlamış gibi görünüyorsa. 10 Ağustos'ta başlayacak olan Locke & Key'in üçüncü ve son sezonunda tam olarak bunları hissediyoruz.


Joe Hill çizgi romanlarının uyarlanması herkesin zevkine hitap etmese de, dizi, ilgi çekici oyuncu kadrosuyla ve sihirli anahtarları çevreleyen ilginç önermesiyle özel bir izleyici kitlesi geliştirdi.


Locke ailesini son üç sezonda çok iyi takip ettik ama öğrendikleri her şey, şimdiye kadarki en zorlu düşmanlarıyla yüzleştiklerinde test edilecek.

Ağustos ayında Netflix'e Gelecek En İyi 5 dizi - Page 4

Never Have I Ever (3. Sezon)


Yaratıcı Mindy Kaling'in popüler komedi dizisi Never Have I Ever'ın sondan bir önceki sezonu 12 Ağustos'ta başlayacak.


Maitreyi Ramakrishnan, Poorna Jagannathan, Darren Barnet ve Benjamin Norris dahil tüm favorilerinizin 3. sezonda geri döneceğini göreceğiz, ancak bazı yeni yüzler de olacak.


Lise zamanalrı zordur ve lise zamanlarınıza, ilk aşkınıza dönmek isterseniz bu Never Have I Ever tam size göre. Çok eğleneceksiniz!

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.