Deadline tarafından verilen bilgiye göre, planlanan proje için rekabet fazlaydı ancak Netflix ihale savaşını kazandı. Schwarzenegger televizyonda çok az deneyime sahip olduğu ve hiçbir zaman bir dizide başrol oynamadığı için bir dizide başrol oynayacağı fikri inanılmaz derecede heyecan verici. Elli yılı aşkın süredir Schwarzenegger filmde rol aldı, ancak büyük bir TV rolü ilk kez Netflix'te olacak.

Schwarzenegger'in dizide başrol olarak seçilmesi, daha önce Terminator:Genisys ve Terminator: Dark Fate'te T-800 rolünü yeniden canlandıran Skydance ile ilişkisini sürdürüyor.

Utap'ın satın alınması Netflix ve Skydance arasındaki verimli ilişkiyi de devam ettiriyor. 2020'de stüdyo, The Old Guard'ın yapımında Denver ve Delilah Productions ile ve 6 Underground ile Netflix'in bugüne kadarki en pahalı yapımlarından birinde Bay Films ile çalıştı . Stüdyo ayrıca Grace ve Frankie ile bilim kurgu dizisi Altered Carbon'un yapımcılığını da üstlendi.


Utap'ın konusu nedir?


Bir baba ve kızı, yıllardır CIA Operatifleri olarak çalışıyorlar, ancak her biri CIA'ya olan ilgilerini diğerinden saklıyor bu durum tüm ilişkilerinin koca bir yalan olmasına neden olur. Birbirlerinin CIA'e dahil olduğunu öğrendikten sonra, ikili ortak olarak birlikte çalışmaya ve patlayıcı eylem ve casusluk zeminine karşı birbirlerinin gerçekte kim olduğunu öğrenmeye zorlanır.

Utap'ın oyuncu kadrosunda kimler var?


Yapımın oyuncu kadrosu için sadece iki oyuncu biliniyor: Arnold Schwarzenegger ve aktris Monica Barbaro. Roller hala isimsiz, ancak çift baba ve kızı canlandıracak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.