Aykırı Netflix dizisi çok tepki çekebilir! Glamourous - Page 1

Glamorous , ilk olarak Kasım 2018'de duyurulan bir CW dizisi olacaktı. 2019'da Brooke Shields ve Peyton List'in yer aldığı bir pilot bölüm çekildi. İncelendikten sonra, Haziran 2019'da dizi CW tarafından alınmadı ve iptal edildi. Nisan 2022'de proje tam dizi siparişiyle Netflix'e taşındı .

Aykırı Netflix dizisi çok tepki çekebilir! Glamourous - Page 2

Drama dizisi  Star Trek: Discovery ve Quantico yardımcı yapımcı Jordon Nardino ve Damon Wayans Jr'dan geliyor. Nardino, Two Shakes Entertainment'tan Wayans Jr. ve Kameron Tarlow'un yapımcılığını üstlendiği 10 bölümlük drama dizisinin hem yazarlığını hem de yürütücü yapımcılığını üstleniyor.

Aykırı Netflix dizisi çok tepki çekebilir! Glamourous - Page 3

Glamorous'un konusu nedir ?


Netflix Glamorous , efsanevi makyaj kralı Madolyn Addison için çalışan bir işe girene kadar hayatı olduğu gibi görünen, cinsel yönelimleri herkese uymayan queer genç bir adam olan Marco Mejia'nın hikayesi. Marco'nun hayattan ne istediğini, gerçekte kim olduğunu ve onun için queer olmanın gerçekten ne anlama geldiğini anlaması için ilk şansı bu dizi olacak.


İşte yeni dizinin tam bir özeti:

Aykırı Netflix dizisi çok tepki çekebilir! Glamourous - Page 4

Ürünleri YouTube'da paylaştığı bir kozmetik şirketinde ömür boyu stajyerlik yapan, cinsiyete uymayan bir lise mezunu olan Marco Mejia'nın (Benny) etrafında dönen bir drama. Glamorous Cosmetics'in CEO'su, girişimcisi ve kurucusu ve eski süper model Madolyn Addison, dünyanın en iyi kozmetik şirketlerinden birini sıfırdan inşa etti. Ancak, şirkette bazı olaylar oluyor. Şirket biranda batmaya başlıyor - sanki içeriden sabote ediliyormuş gibi. Bunun olmasına izin vermeyecek olan Madolyn, Marco'yu liseden hemen sonra yaz stajyeri olarak işe alır. Karşılığında, onun şirkette gözü ve kulağı olmasını istiyor. Arkasından neler olduğunu öğrenmek, “ne sakladıklarını ve ne çaldıklarını” keşfetmek istiyor.


Glamorous'ta kimler rol alıyor ?


Ben J. Pierce namı diğer Miss Benny aktör, şarkıcı ve YouTuber, Glamorous'un iptal edilen CW pilotundan Marco Mejia olarak rollerini yeniden canlandıracak. Pierce'ın diğer oyunculuk çalışmaları arasında Fuller House , Guidance , Love, Victor ve daha fazlası yer alıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.