Batman severlere müjde! Devam filmi geliyor: “Batman Returns” - Page 1

Batman Returns, şimdiye kadar yapılmış en garip süper kahraman filmlerinden biri ve bu yüzden hem zamansız hem de saygın. Tim Burton'ın sevilen  Batman'inin devamı niteliğindeki bu film, selefinden çok daha fazla Burton-esque ve bunun bir kısmı, Noel zamanına neredeyse kabus gibi yaklaşmasından kaynaklanıyor.

Batman severlere müjde! Devam filmi geliyor: “Batman Returns” - Page 2

1992'de vizyona giren filmin başrollerinde Kara Şövalye rolünde Michael Keaton, gaddar Penguen rolünde Danny DeVito, Selina Kyle namı diğer Catwoman rolünde Michelle Pfeiffer, Max Shreck rolünde Christopher Walken, Alfred Pennyworth rolünde Michael Gough ve Komiser Gordon rolünde Pat Hingle yer alıyor.


Tatil sezonunda geçen film, Keaton'ın Pelerinli Savaşçısı'nın Gotham Şehri vatandaşlarını ikiliden korumak için hem Kedi Kadın hem de Penguen'le mücadele ettiğini görüyor, ancak onların suçları için onu suçlama planları bunu inanılmaz derecede zorlaştırıyor.

Batman severlere müjde! Devam filmi geliyor: “Batman Returns” - Page 3

Batman Netflix'te Geri Dönüyor mu?


Ne yazık ki Batman Returns Netflix'te yok. Film bir zamanlar akış hizmetindeyken artık kitaplığının bir parçası değil.


Batman HBO Max'e Dönüyor mu?


Batman Returns’un HBO Max'te olduğunu duyunca mutlu olacaksınız. WarnerMedia akış hizmeti, Batman filmlerinin çoğunu barındırır, bu nedenle önceki Batman (1989) filminin yanı sıra Batman Forever ve Batman & Robin'in ardılları olan Michael Keaton filmini izleyebilirsiniz.

Batman severlere müjde! Devam filmi geliyor: “Batman Returns” - Page 4

Batman Returns nerede izlenir?HBO Max'iniz yoksa ve f Batman Returns’u farklı bir hizmette izlemek istiyorsanız, filmi Amazon Instant Video, Google Play, Vudu veya iTunes'dan kiralayabilir veya satın alabilirsiniz.


Bununla birlikte, bu tatil sezonunda Batman Returns’u izleyerek tüm zamanların  en eşsiz çizgi roman filmini ve en iyi Noel filmlerinden birini deneyimlemek için Gotham City'ye geri dönmeye hazırlanın . HBO Max'te olduğunu duyunca mutlu olacaksınız. WarnerMedia akış hizmeti, Batman filmlerinin çoğunu barındırır, bu nedenle önceki  Batman (1989) filminin yanı sıra  Batman Forever ve  Batman & Robin'in ardılları olan Michael Keaton filmini izleyebilirsiniz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.