Black Mirror 6. sezon güncellemeleri, oyuncu kadrosu, bölüm detayları ve daha fazlası - Page 1

Netflix dizisi, abonelerin cep telefonlarından sosyal medya profillerine kadar her şeyi sorgulamasına yol açan geleceğin neler getireceğine dair pek çok tüyler ürpertici hikaye sunuyor. Beş iyi hazırlanmış sezon ve olağanüstü bir etkileşimli özelliğin ardından, her yerdeki hayranlar Black Mirror 6. sezonunun ne zaman geleceğini merak ediyor.

Black Mirror 6. sezon güncellemeleri, oyuncu kadrosu, bölüm detayları ve daha fazlası - Page 2

Black Mirror 6. sezon mu geliyor?


Black Mirror 5. sezon, Haziran 2019'da Netflix'i vurdu ve o zamandan beri devam eden gösteri hakkında fazla bir şey duymamıştık. Ancak Mayıs 2022 itibariyle Black Mirror 6. sezonunun yapım aşamasında olduğunu resmen biliyoruz!


Variety , 16 Mayıs'ta Black Mirror'ın geri döndüğünü ve aynı zamanda oyuncu seçiminin devam ettiğini bildirdi. Dizi hayranlarının bildiği gibi, antoloji dizisinde her sezon farklı aktörler yer alıyor, bazıları birden fazla bölümde ortaya çıkıyor ve diğerleri sadece bir veya iki sahne için ortaya çıkıyor.

Black Mirror 6. sezon güncellemeleri, oyuncu kadrosu, bölüm detayları ve daha fazlası - Page 3

COVID-19 salgını da dahil olmak üzere dünyanın son birkaç yıldır yaşadığı ideal olmayan koşullardan dolayı gösterinin sona ermiş olabileceğinden korktuk. Radio Times, 2020'de dizinin yaratıcısı Charlie Brooker ile Black Mirror 6. sezonun şansını tartıştı, burada fikre açık görünüyordu, ancak yakın zamanda değil.


“Bir şeyler yapmakla meşguldüm. Yaptıklarım ve yapmadıklarım hakkında ne söyleyebilirim bilmiyorum. Şu anda, toplumların dağılmasıyla ilgili hikayelerin midesi ne olur bilmiyorum, bu yüzden bunlardan biri üzerinde çalışmıyorum. Komik beceri setimi yeniden gözden geçirmeye hevesliyim, bu yüzden kendimi güldürmeyi amaçlayan senaryolar yazıyorum.”

Black Mirror 6. sezon güncellemeleri, oyuncu kadrosu, bölüm detayları ve daha fazlası - Page 4

Black Mirror 6. sezon kadrosu


13 Temmuz'da Variety , Black Mirror 6. sezon için oyuncu kadrosunun belirlendiğini bildirdi . Aaron Paul ( Breaking Bad ), Josh Hartnett ( The Fear Index ), Zazie Beetz ( Atlanta ), Kate Mara ( A Teacher ), Paapa Essiedu ( Men ), Clara Rugaard (I Am Mother ), Auden Thornton ( Beauty Mark ), Danny Ramirez ( Top Gun: Maverick ) ve Anjana Vasan ( We Are Lady Parts ) gelecek bölümde görünecek.


Yayın, “Bu oyuncu seçimi özellikle üç bölümü kapsıyor ve şovun sonraki bölümleri için daha fazla oyuncunun katılacağı anlaşılıyor” diyor.


Hayranların bu kadro duyurusu karşısında heyecanlanacağına şüphe yok!


Black Mirror 6. sezon çıkış tarihi var mı?


Maalesef henüz değil. Artık dizinin geri geleceğini bilsek de Black Mirror 6. sezon çıkış tarihi için muhtemelen bir süre bekleyeceğiz. Netflix'in yeni sezonu yayınlamaya yeni başladığını düşünürsek, yakın zamanda bir çıkış tarihi beklemiyoruz. Umarız, çekim programı hakkında güncellemeler alırız, böylece bazı tahminlerde bulunabiliriz. Ama şimdilik bekliyoruz.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.