Bomba gibi bir Adam Sandler filmi geliyor! Spaceman! - Page 1

Spaceman of Bohemia'nın arkasındaki yapım şirketi, Never Maybe Bazen Always, How to Build a Girl, Little Fish ve Little Woods gibi filmlerde yer alan Tango Entertainment'tır .


Spaceman'in yönetmenliğini Johan Renck ( Breaking Bad ve Chernobyl) ve senaryosunu Colby Day ( In The Blink of an Eye ) üstleniyor.


HBO'nun Game of Thrones ve Netflix'in The Crown'daki kusursuz çalışmasıyla tanınan ödüllü kast yönetmeni Nina Gold da projeye dahil edildi.

Bomba gibi bir Adam Sandler filmi geliyor! Spaceman! - Page 2

Yönetmen Johan Renck bir basın açıklamasında projeyle ilgili yorumunu yaptı:


“Chopra yolculuğumuza hazırlanırken, Adam'da mükemmel partneri bulduğum için daha fazla memnun olamazdım. Ve şimdi, harika Netflix ailesinin desteğiyle imkansız yolculuğumuza çıkacağım için çok heyecanlıyım."


Spaceman of Bohemia'nın konusu nedir ?


Netflix'in, Spaceman of Bohemia Çek yazar Jaroslav Kalfar'ın 2017'de yayınlanan aynı adlı romanından uyarlandı. Netflix uyarlamasının resmi hikaye özeti şu şekilde:

Bomba gibi bir Adam Sandler filmi geliyor! Spaceman! - Page 3

Galaksiler arası aşk, hırs ve kendini keşfetme macerası. Çocukken öksüz kalan, düşkün büyükanne ve büyükbabası tarafından Çek kırsalında büyütülen Jakub Procházka, küçük çaplı bir bilim insanından ülkenin ilk astronotuna yükseldi. Tek başına Venüs'e yaptığı tehlikeli bir görev, ona hem hayalini kurduğu kahramanlık şansını hem de Komünist bir muhbir olarak babasının günahlarını telafi etmenin bir yolunu sunduğunda, uçsuz bucaksız bilinmezliğe cesurca adım atar. Ancak bunu yaparken, aşkını çok geç fark ettiği sadık karısı Lenka'yı, hırslarının sunağında feda ettiği geride bırakır. Derin Uzay'da tek başına kalan Jakub, muhtemelen hayali olan dev bir uzaylı örümceği keşfeder ve bu örümcek onun beklenmedik arkadaşı olur. Aşkın doğası, yaşam ve ölüm ve pastırmanın lezzeti üzerine felsefi sohbetler üzerine ikili yoğun ve duygusal bir bağ kurar.

Bomba gibi bir Adam Sandler filmi geliyor! Spaceman! - Page 4

Spaceman of Bohemia'da kimler rol alıyor?


Netflix'in Uncut Gems ve Hubie Halloween yıldızı Adam Sandler, Jakub Prochazka'nın başrolünü canlandırıyor.


Bildiğiniz gibi Netflix, bugüne kadar birçok projede Sandler ile ortaklık kurdu ve aralarında Leo ve You Are So Not Daveted to My Bahmitzvah'ın da bulunduğu bir dizi geliştirme aşamasında.


Jakub, ülkesi için bir uzay görevi için seçilen orta yaşlı, orta sınıf bir Çek adamdır. Uzayı keşfetmeye ve Dünya'ya yakın gizemli mor bir buluta ulaşmaya hazır. Jakub uzay yolculuğunda pek başarılı değil ve çoğu zaman mide bulandırıcı ve dağınık görünüyor. Karısı Lenka'yı özlüyor ve gemisine binen uzaylı bir yaratıkla arkadaş olduğuna inanınca aklını kaybettiğini düşünüyor. Sandler'ın Jakub Prochazka rolünü üstlenmeden önce Robert Downey Jr.'a ve daha sonra Joaquin Phoenix'e teklif edildiğini duyduk.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.