Brian Tyree Henry'nin oynadığı Class of '09 Netflix'te olacak mı? - Page 1

Dizide Brian Tyree Henry, Tayo adında alışılmışın dışında bir ajan olarak ve Kata Mara, Poet adında başarılı bir gizli ajan olarak rol alıyor.

Brian Tyree Henry'nin oynadığı Class of '09 Netflix'te olacak mı? - Page 2

Şovda ayrıca Raúl Castillo, Jake McDorman, Sepideh Moafi, Brian J. Smith, Jon Jon Briones, Brooke Smith ve Rosalind Eleazar rol alıyor. '09 Sınıfı, önceki çalışmaları arasında The Assassination of Gianni Versace: American Crime Story'nin de yer aldığı Tom Rob Smith tarafından yaratıldı.


Bu yeni mini dizinin arkasındaki büyüleyici (ve güncel) önerme göz önüne alındığında, pek çok hevesli TV izleyicisi, onu nerede izleyebileceklerini keşfetmekle ilgileniyor. FX, diziyi üretiyor, ancak bu, ortalama bir televizyon tüketiciniz için ne anlama geliyor?

Brian Tyree Henry'nin oynadığı Class of '09 Netflix'te olacak mı? - Page 3

'09 Sınıfı Netflix'te olacak mı?


Hayır, Class of '09 bir FX Productions dizisi olduğundan Netflix'te olmayacak. Sons of Anarchy ve American Horror Story gibi bazı FX şovları eskiden Netflix'te yayınlanıyor olsa da , şimdiye kadar çoğunlukla hepsi kaldırıldı ve Hulu veya Disney+ gibi Disney destekli hizmetlere taşındı.

Brian Tyree Henry'nin oynadığı Class of '09 Netflix'te olacak mı? - Page 4

Kate Mara hayranları onu Netflix Orijinal dizisi House of Cards'ta izleyebilirken , Brian Tyree Henry hayranları, hepsinde yer alan Bullet Train , Woman in the Window , If Beale Street Could Talk , The Magician's Elephant , Vivo ve Irreplaceable You filmlerine göz atabilir. oscar adayı aktör.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.