“Bridgerton” 2. sezon Netflix'te: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

2020 Noel Günü'nde Netflix'e düştüğünden beri Bridgerton , dünyanın en iyi on izleme listesine hakim oldu. Shondaland tarafından yaratılan ve Julia Quinn'in popüler romanlarına dayanan gösteri, Regency dönemi Londra'sında hayatın buharlı, duygusal ve skandal bir tasavvurudur. Dizinin ikinci sezonu için ise güzel haber geldi: Mart 2022'de Netflix'e geliyor.


Dizi, Bridgerton ailesini , sekiz kardeşi ve annelerini, özellikle aşk hayatlarına ve aile içi dramalara odaklanıyor. Birinci sezon, Bridgerton'ın en büyük kızı Daphne'nin sosyeteye ilk adımını atışını izledik. Evlenme çağına gelen genç kızların talip bulması için düzenlenen baloda sezonun en güzeli olmasına rağmen, başlangıçta herhangi bir teklif almayı başaramaz. Kendisini müstakbel taliplere daha çekici göstermek için, o ve atılgan Hastings Dükü, bir romantizm oyunu oynar. Çift nadiren göz göze gelir, bu yüzden Ton'un keskin gözleri için aşklarını inandırıcı kılacaklarından şüphelidirler. Ancak, bu oyun farklı bir hal alır ve  Daphne ve Dük adına bazı beklenmedik duygular getirir…

“Bridgerton” 2. sezon Netflix'te: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Dizi Netflix'te en çok izlenen dizi oldu. İlk 30 gün içinde 82 milyon hane , başlangıçta tahmin edilen 63 milyondan yukarı revize edilen seriyi izledi.


Bridgerton ikinci sezon için onay aldı mı?


Bridgerton'ın asla sadece bir sezondan oluşmayacağı en başından belliydi . Şovun bir dizi kitaba dayanması ise önemli bir ipucu.

“Bridgerton” 2. sezon Netflix'te: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

İlk olarak, Bridgerton 2. sezonunun aktif olarak geliştirilmekte olduğunu ve çekimlerin o yılın ilerleyen zamanlarında başlayacağını Şubat 2020'de öğrendik. Dünyadaki olaylar göz önüne alındığında, bu çekimler tabii ki biraz gecikti.


Netflix o zamandan beri Bridgerton'ın ikinci sezonunun olacağını onayladı. Duyuruyu, Ocak 2021'in sonlarında yapmışlardı.


Ayrıca Lady Bridgerton, sosyal medyada şu mesajı yayınladı:


"Topluluk son dedikodularla dolup taşıyor ve bu yüzden size söylemekten onur duyarım:  Bridgerton resmi olarak ikinci sezon için geri dönecek. Umarım bu en keyifli olay için bir şişe ratafia saklamışsınızdır.”


Doğal olarak hikaye açısından ele alınacak çok sayıda kaynak materyal var. Sonuçta Bridgerton için toplam 8 kitap çıktı.   

“Bridgerton” 2. sezon Netflix'te: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Bridgerton 2. sezon ne zaman Netflix'te olacak?


2021 Noel Günü'nde Netflix, Bridgerton hayranlarına ikinci sezonun çıkış tarihini açıklama hediyesi verdi.


Bridgerton 2. sezon, 25 Mart 2022 Cuma günü tüm dünyada Netflix'te yayınlanacak.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.