“Bridgerton” 3. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 1

2022'de yaklaşık 950 milyon saat görüntülenen Bridgerton, Stranger Things’den sonra en en çok izlenen olarak listelerde yerini alıyor. İkinci sezonun yayınlanması ile ilk 28 günü içinde 656 milyon saat izlenen yapımın 3. Sezonu ise merakla bekleniyor.

“Bridgerton” 3. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 2

Bridgerton'ın baş yapımcısı Shonda Rhimes, ilk olarak 2018'de Netflix ile bir anlaşma imzaladı. Yapımcılığının ilk dizisi Shondaland'ın Netflix'e gelmesi iki buçuk yıl sürse de, ezici bir başarı beklemeyi fazlasıyla telafi etti. Planlanan daha fazla proje olduğu için hayranlar, Bridgerton dünyasının daha fazlasını ve yakın gelecekte heyecan verici yeni dramaları görmekten heyecan duyuyor.

“Bridgerton” 3. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 3

Bridgerton 3. sezon yapım durumu nedir?


Bridgerton'ın oyuncu kadrosu ile Netflix'in yayınladığı bir YouTube videosunda çekimlerin resmen başladığı ortaya çıktı. Video da neredeyse tüm oyuncuların yer alması oldukça hayranları oldukça meraklandırdı.


Çekimlerin yılın geri kalanında sürmesi bekleniyor ve 20 Aralık 2022'de tamamlanması planlanıyor.


Bridgerton 3. sezon Netflix yayın tarihi ne zaman ?


Bridgerton 3. sezon 2022'de Netflix'e gelmeyecek. Dizi, 2023'te büyük olasılıkla Yaz veya Sonbaharda Netflix'e dönecek.

“Bridgerton” 3. sezon: Şimdiye kadar bildiğimiz her şey - Page 4

Yaza kadar beklememizin nedeni, çekimlerin yıl sonuna kadar bitmeyeceği ve daha sonra prodüksiyonun, SFX ve VFX'in tüm büyüsünün gerçekleştiği post prodüksiyona geçeceği gerçeğidir.


2. sezonun showrunner'ı Chris Van Dausen'ın istifa ettiğini ve yerini Jess Brownell'in aldığını belirtmek gerekir. Van Dusen, yönetici yapımcı olarak yapımda devam edecek.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.