Bu dizi çok ses getirecek! Florida Man - Page 1

Emmy adayı Edgar Ramirez'in ( American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace ) başrolde yer aldığı yakında çıkacak dizi 2023'te çıkması bekleniyor. Konu , oyuncu kadrosu, yapım ve Netflix çıkış tarihi dahil olmak üzere Florida Man hakkında bilmeniz gereken her şeyi takip ediyoruz.


Joel Edgerton'ın oynadığı aynı adlı sınırlı diziyle karıştırılmaması gereken Netflix'ten Florida Man'in yazarı ve dizi sorumlusu Donald Todd olacak. Todd, This Is Us , Ugly Betty , Brother's Keeper ve daha fazlası gibi programlarda çalışmış deneyimli bir TV senaristidir . Todd tarafından yaratılan dizi, Bateman ve Costigan'ın Netflix ile yaptığı genel ilk bakış anlaşmasının bir parçası.

Bu dizi çok ses getirecek! Florida Man - Page 2

Dizinin yapımcılığını Aggregate Films adına Donald Todd, Jason Bateman ve Michael Costigan üstlenecek. İşte Netflix'in Florida Man'i hakkında bildiğimiz diğer her şey :

Bu dizi çok ses getirecek! Florida Man - Page 3

Florida Man'in konusu nedir?


Florida Man'de, zor durumdaki eski bir polis, bir Philly gangsterinin kaçak kız arkadaşını bulmak için memleketi Florida'ya dönmek zorunda kaldığında, hızlı olması gereken bir iş, gömülü aile sırlarına doğru sarmal bir yolculuğa ve giderek daha beyhude bir çabaya dönüşür. Bu kadar çok şeyin yanlış olduğu bir yerde doğru olan şey ne? Dizi, Body Heat ve Elmore Leonard'ın Out Of Sight ruhuyla gölgeli insanlar için güneşli bir yere doğru vahşi bir yolculuk olarak tanımlanıyor.

Bu dizi çok ses getirecek! Florida Man - Page 4

Florida Man'de kimler rol alıyor ?


Netflix'in Florida Adamı'na, en çok American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace, Carlos, Yes Day ve daha fazlasındaki rolleriyle tanınan Emmy adayı Venezuelalı aktör Edgar Ramirez liderlik edecek . Ayrıca yaklaşan Borderlands canlı aksiyon uyarlamasında da yer alacak.


Mad Max: Fury Road'un yıldızı Abbey Lee, Delly West rolü için kadroya alındı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.