Bu dizi Netflix'i birbirine katacak; Boo, Bitch - Page 1

Senaristler Erin Ehrlich  ( Crazy Ex-Girlfriend, King of the Hill)  ve  Lauren Iungerich  ( On My Block, Awkward)  ana yazarların yanı sıra dizinin baş yazarları olarak görev yapacaklar. Boo, Bitch'in hikayesi, yeni gelenler ve ortak yaratıcılar Tim Schauer ve Kuba Soltysiak tarafından seçilen orijinal bir senaryoya yeni bir bakış.


Şov mini dizi olarak tasarlandı, bu yüzden 2. sezon beklemeyin.


Planlanan 8 bölümle yapımın arkasında Crazy Cat Lady Development var.


Ehrlich ve Iungerich, Condor, Jonathon Komack Martin ( Deadpool ), Blake Goza ( The Escort ) ve Jamie Dooner (On My Block ) ile dizinin baş yapımcılığını ve baş yapımcılığını üstlenecek. Schauer ve Soltysiak ortak yapımcı olacak.


İşte Netflix'in Boo, Bitch dizisi hakkında bildiğimiz her şey :


Boo, Bitch konusu nedir?


Ne yazık ki, sınırlı dizinin konusu hakkında pek bir şey açıklanmadı, ancak Production Weekly tarafından yayınlanan kısa bir özetimiz var:

Bu dizi Netflix'i birbirine katacak; Boo, Bitch - Page 2

Erika Vu (Condor) tamamen serseme dönmüştür. Lisenin son haftalarındaydı ve büyük ölçüde okul boyunca Erika'yı sürekli dışlayan ve baltalayan popüler kız Riley sayesinde kimse adını bile bilmiyor. Ancak en iyi arkadaşı Gia, Erika'yı büyük bir lise partisine gitmeye ikna ettiğinde, Erika utangaçlığının üstesinden gelir ve akşamın kadehi olur - hatta Riley'nin yeni eski sevgilisi seksi Jake C'nin bile dikkatini çekti. Bununla birlikte, akşamdan kalma Gia ve Erika, Erika'nın kayıp kolyesini bulmak için ertesi gün adımlarını geri çektiklerinde, Erika'nın nihayet raydaki hayatını tamamen beklenmedik bir yöne götüren bir şok yaşanır.


Boo, Bitch'te kim oynuyor ?


Şubat 2021'de yayıncı tarafından Netflix'in Boo , Bitch'in Netflix'teki To All the Boys üçlemesindeki Lara Jean rolüyle tanınan Lana Condor tarafından yönetileceği doğrulandı .


Condor, Travel and Leisure ile bir dizi konuya değinen ancak özellikle Boo, Bitch hakkında konuşan bir röportaj da dahil olmak üzere proje hakkında biraz konuştu, Condor şunları söyledi:

Bu dizi Netflix'i birbirine katacak; Boo, Bitch - Page 3

T+L'ye “Gerçekten çeşitli bir yazar odası işe aldığımızdan ve yarattığımızdan aktif olarak emin oluyoruz” dedi. “İnsanların kendilerini güvende hissetmelerini sağlamakla başladığını hissediyorum, sadece insanlar kendilerini ifade etmek ve seslerini kullanmak için kendilerini güvende hissediyorlar. Ve sanırım bu daha çok gördüğüm bir şey. Ama yine de gidecek çok yolumuz var.”


Ana kadroda Lana Condor'a katılan isimler arasında Madison Thompson ( Ozark ), Zoe Margaret Colletti ( Fear the Walking Dead ), Aparna Brielle ( AP Bio ), Reid Miller ( SİZ ), Tenzing Norgay Trainor ( Liv ve Maddie ), Alyssa Jirrels ( Saved ) yer alıyor. Bell tarafından ).

Bu dizi Netflix'i birbirine katacak; Boo, Bitch - Page 4

Dizinin tam kadro listesi ise şu şekilde:


Lana Condor – Erika Vu


Madison Thompson-Emma


Zoe Margaret Colletti – Gia


Aparna Brielle – Riley


Reid Miller-Brad


Tenzing Norgay Eğitmeni – Gavin


Alyssa Jirrels - Alyssa


Jason Genao – Devon


Mason Versaw - Jake C.


Conor Husting-Jake W.


Austin Fryberger – Okçu


Ben Cain-Fred


Jami Alix-Lea


Savira Windyani – Yelken


Cathy Vu – Bayan Vu


Abigail Aciri – Kuzgun


Brittany Bardwell – Sofya


Isidoro Perez-Diego


Michael Solomon-Jake M.


Laura Louise – Oleanna


Nick Benson - Chase


Susan Song – Bayan Huang


John Brantley Cole – Dr. Vu


Van Brunelle – Oliver Vu


Asya Kralı – Portia


Ollie Walters - Aslan


Jenn Santos – Mayıs


Mary Aldousary – Bayan Dolar


Mason Lawrence-Darwin


Menekşe Spingarn – Keisha

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.