Televizyon altın çağını yaşıyor ve izlememiz gereken milyonlarca yapım bizi bekliyor. Durum böyle olunca çoğu zaman ne izleyeceğimize karar veremiyor ya da zamanın boşa geçmesini istemiyoruz. Her geçen gün yeni bir yapım yeni bir öneri geliyor ve işin içinden çıkamaz halde kalıyorsanız bu haberimiz tam size göre.

Westworld izlemeye değer mi?


Zengin tatilcilerin fantezilerini yaşamak için gelebilecekleri fütürist bir eğlence parkı olan Westworld dünyasına hoş geldiniz - ne kadar çarpık veya rahatsız edici olursa olsun. Aynı adı taşıyan 1973 tarihli hit filme dayanan dizi, yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuyla filmde yaratılan fantezi dünyasını daha da genişletiyor.

Bridgerton izlemeye değer mi?


Geniş kapsamlı, epik bir aşk hikayesi olan bir dizi arıyorsanız, sizin için Netflix'in romantik draması Bridgerton'dan daha iyi bir dizi olamaz . Julia Quinn'in çok satan romanlarına dayanan Bridgerton , İngiltere'deki Regency döneminin arka planında, ancak türde geleneksel olarak eksik olan çeşitliliği kutlayan bir mercekle geçen esprili, çekici ve güzel yazılmış bir tarihi romantizmdir.

Arrow izlemeye değer mi?


Her kahramanın bir başlangıç ​​hikayesi vardır, ancak Arrow , Oliver Queen'in tek bir hayatta kalma hedefiyle beş yıl boyunca bir adada mahsur kalmasıyla ilgili hikayeden çok daha fazlasıdır. Arrow aracılığıyla DC, bize kötü güçlere karşı iyi bir mücadele veren ikonik ve daha az bilinen kahramanlarla dolu kapsamlı bir Arrowverse veren inanılmaz bir süper kahraman dizisi dizisi başlatmayı başardı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.