Bu film Disney Plus'ı unutturacak! Slumberland - Page 1

Slumberland , David Guion ve Michael Handelman'ın birlikte yazdığı bir senaryodan Francis Lawrence tarafından yönetiliyor. Film, Winsor McCay'in Little Nemo in Slumberland adlı çizgi roman serisine dayanıyor. Chernin Entertainment ise filmin yapımcılığını üstlendi.

Bu film Disney Plus'ı unutturacak! Slumberland - Page 2

Lawrence'ı I Am Legend ve bazı The Hunger Game filmlerindeki yönetmen çalışmalarından tanıyor olabilirsiniz. Guion ve Handelman daha önce Night at the Museum: The Secret Tomb'da birlikte çalışmışlardı. Lawrence ve Momoa ikinci kez birlikte çalışıyor. İlk olarak Apple+ orijinal serisi See üzerinde iş birliği yaptılar.

Bu film Disney Plus'ı unutturacak! Slumberland - Page 3

Slumberland çıkış tarihi ne zaman?


24 Ağustos 2022'de Netflix, Jason Momoa'nın başrolde olduğu Slumberland'in 18 Kasım Cuma günü vizyona gireceğini duyurdu. Filmin vizyona girmesi Şükran Günü tatilinden sadece bir hafta önce olacak ve tatil kutlamaları sırasında ailelerin büyük beğenisini kazanacağı kesin.

Bu film Disney Plus'ı unutturacak! Slumberland - Page 4

Slumberland oyuncu kadrosunda kimler var?


Jason Momoa, oyuncu kadrosunu yarı insan, yarı canavar Flip olarak yönetiyor ve Marlow Barkley, rahmetli babasını arayan 11 yaşındaki bir kız olan Nemo'yu oynuyor.


İşte Netflix üzerinden tam ana oyuncu listesi:


Jason Momoa Flip olarak


Nemo olarak Marlow Barkley


Peter olarak Kyle Chandler


Chris O'Dowd


Hindistan de Beaufort


Humberly Gonzalez


Weruche Opia

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.