Bu film Netflix'i yıkacak; 'War Sailor' - Page 1

War Sailor, Gunnar Vikene tarafından yönetilen ve yazılan ve Falkun Films Malta, Mer Film, Rohfilm Factory ve Studio Hamburg tarafından hazırlanan yakında çıkacak bir Norveç Netflix orijinal sınırlı dizisidir.

Bu film Netflix'i yıkacak; 'War Sailor' - Page 2

War Sailor için Netflix çıkış tarihi ne zaman ?


Mini dizinin 2 Nisan 2023 Cumartesi günü Netflix'te izlenebileceğine dair onay aldık .


Mini dizi, Eylül 2022'de uzun metrajlı bir film olarak gösterime girdi ve bir ay önce Haugesund'daki Norveç Film Festivali'nde gösterime girdi. Önümüzdeki birkaç ay boyunca film, Netflix dağıtım haklarını almadan önce dünya çapında çeşitli film festivallerinde gösterildi ve filmi sınırlı bir dizi olarak düzenlemeye karar verdi.

Bu film Netflix'i yıkacak; 'War Sailor' - Page 3

War Sailor'ın konusu nedir ?


War Sailor'ın özeti IMDb'den alınmıştır:


İkinci Dünya Savaşı patlak verdiğinde, Bergen'de işçi sınıfından yeni evli üç çocuk babası Alfred ve çocukluk arkadaşı Atlantik'in ortasında bir ticaret gemisinde çalışmaktadır. Gemileri Alman denizaltıları tarafından hedef alınırken, aniden kendilerini ön saflarda sivil giysiler içinde, silahsız savaşırken bulurlar. Aynı zamanda Alfred'in karısını ve çocuklarını Bergen'deki evlerine ve savaş sırasındaki günlük yaşamlarına kadar takip ediyoruz.


War Sailor oyuncuları kimlerdir ?


Kristoffer Joner, Alfred'in başrolünü oynuyor. Joner henüz bir Netflix orijinalinde, filminde veya dizisinde rol almadı. Joner'in kariyerindeki en büyük rollerden biri, akademi ödüllü The Revenant filmindeki Murphy rolüydü .

Bu film Netflix'i yıkacak; 'War Sailor' - Page 4

Pål Sverre Hagen, Sigbjørn rolünü oynuyor. 2017'de Norveçli aktör, Pazartesi günü What Happened to Netflix filminde Jerry rolünü oynadı. Netflix dışında Hagen , Kon-Tiki , Kaybolma Sırasında ve Ortadaki Adam gibi filmlerle tanınır .


Cecilia'yı Ine Marie Wilmann canlandırıyor. Wilmann iki Netflix orijinalinde rol aldı, 2020'de Bloodride'ın bir bölümünde ve son olarak Norveç yapımı Troll filminde rol aldı .


War Sailor'ın tam oyuncu kadrosu ise şu şekilde;


Alfred rolünde Kristoffer Joner


Pål Sverre Hagen Sigbjørn olarak


Ine Marie Willmann Cecilia olarak


Henrikke Lund Olsen Magdeli olarak


Armand Hannestad William olarak


Leon Tobias Slettbakk Aksel Andresen olarak


Alexandra Gjerpen Hanna Wiig olarak


Arthur Hakalahti Braathen olarak


Karl Vidar Lende Monsen olarak


Mats Holm Birger Mohr olarak


Téa Grønner Joner savaştan sonra Magdeli olarak


Daniel Berg savaştan sonra Willam olarak


Oskar Hallaråker Hellesøy savaştan sonra Olav olarak


Tek Gunnar Sørvik Iver Fosnes olarak


Nils Ove Sorvik Jens Dahl olarak


Emir Hvidsten Hindic Fanebust olarak

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.