Dijital Video Platformu

Bu hafta dünya çapında Netflix'te izlenen en iyi 10 film

Netflix, bu hafta birçok seçenek sunarak yine kullanıcılarını memnun etmeyi başardı. Her hafta en çok izlenen film ve dizileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Bu hafta dünya çapında Netflix'te izlenen en iyi 10 film - Page 1

Netflix'in ilk 10'ları, bize dünya genelinde Netflix'te nelerin iyi performans gösterdiğine dair benzersiz (mükemmel olmasa da) bir fikir veriyor. Netflix'in her bölgesi farklı zevklere sahip olacak, ancak hafta boyunca sayıları toplayarak, tek tek ülkelerde ve dünya genelinde nelerin iyi performans gösterdiğine dair oldukça iyi bir fikir edinebiliriz.

Film cephesinde, Night Teeth, film için hem eleştirmenler hem de izleyiciler ( IMDb'de 5.7) tarafından yapılan incelemelerin oldukça cansız olmasına rağmen, dünyanın dört bir yanındaki en fazla puanı almayı başardı. Film listesi bir hayli farklı türlerden oluşuyor. Romantik komedi, korku, macera ve daha birçok seçenek var. Sizin için uygun filmi bulmak ve ne izleyeceğinize karar vermek zor olacak.

İşte detaylı liste:

Bu hafta dünya çapında Netflix'te en iyi 10 film

Ninght Teeth- 5975 puan

Yorumlar
Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.