Bu hafta izlenecek 5 iyi Netflix dizi ve filmi - Page 1

Korku filmi seviyorsanız, The Boy izlemeye değer. Ölüme mahkûm bir romantizme ihtiyaç duyanlar için Titanik, tekrar izlemeye değer bir içerik. Ancak, bu hafta kaçırmak istemeyeceğiniz birçok harika içerik geliyor.


Bu hafta izlenecek Netflix’de izlenecek en iyi 5 içerik haberimizde.

Bu hafta izlenecek 5 iyi Netflix dizi ve filmi - Page 2

Teenage Mutant Ninja Turtles


Ebeveynlerin çocuklarını eğlendirmek için seçeceği en güzel içeriklerden biri tabii ki Teenage Mutant Ninja Turtles. Hiç tanıtıma ihtiyacı yok çünkü siz onları çok iyi tanıyorsunuz. Dizi, dört favori mutant kaplumbağamız Leonardo, Donatello, Michaelangelo ve Raphael'in maceralarını anlatacak.


Teenage Mutant Ninja Turtles 31 Mayıs Salı günü yayında.

Bu hafta izlenecek 5 iyi Netflix dizi ve filmi - Page 3

The Amazing Spider-Man


Ailecek izleyecek bir aksiyon filmi havasındaysanız, The Amazing Spider-Man tam sizlik.


Yapım, Garfield'ın başrolde olduğu ilk film. Nasıl Örümcek Adam olduğunu ve New York'u korumak için ihtiyaç duyacağı tehlikeleri izleyeceksiniz.


The Amazing Spider-Man'i 1 Haziran Çarşamba günü yayında.

Bu hafta izlenecek 5 iyi Netflix dizi ve filmi - Page 4

Floor Is Lava 2. Sezon


Netflix'in eğlenceli içeriklerinden biri tabii ki Floor Is Lava. Biliyorsunuz ki çocuklar onu izlemeye başladıklarından beri evde oynuyorlar.


İkinci sezonun tüm bölümleri bu hafta vizyona girecek Netflix dizileri ve filmleri arasında önemli bir yer alıyor. Her bölümün sonunda ödülü kimin kazanacağını görmenin zamanı geldi.


Floor Is Lava 2. Sezon 3 Haziran Cuma günü yayında.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.