Bu hafta Netflix’e eklenen en yeni dizileri ise sizler için derlerdik. İşte bu hafta Netflix’e eklenen en yeni 5 film haberimizde.


Annabelle: Creation (2017) 


RottenTomatoes'da %71'lik bir puana sahip iyi yorumlar alan film, korku hayranlarının izlemesi gereken bir yapım.


Kızlarının ölümünden yıllar sonra, bir oyuncak bebek yapımcısı ve karısı, evlerini, kısa süre sonra onun ürkütücü yaratıklarından birinden korkmaya başlayan birkaç yetime açar.

The Royal Treatment (2022)


Netflix'in romantik film koleksiyonuna bugün eklenen The Royal Treatment, Netflix'in yılın dördüncü büyük küresel İngilizce Netlfix Orijinal filmi.


New York'lu kuaför Izzy, çekici bir prensin düğününde çalışma fırsatını yakalar, ancak aralarında kıvılcımlar uçuştuğunda aşk mı yoksa görev mi üstün gelir?

Blitz Parollie (2013) 


Aile baskısı ve küçük çaplı suçla mücadele arasında kalan beceriksiz bir çift polis, büyük bir uyuşturucu anlaşmasını bozmaya ve tarihe geçmeye çalışır.

Mighty Express: Train Trouble (2022) Netflix Orijinal


Sinsi bir ikili trenleri kandırdı ve Mission Station'ı ele geçirdi! Flicker, arkadaşlarını kurtarmak ve günü kurtarmak için becerilerini pistlerde esnetebilecek mi?

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.