Bu hafta sonu izlenecek 5 Netflix dizisi: Outlander, Lincoln Lawyer ve daha fazlası - Page 1

Eğer aşırı film havasındaysanız, Our Father, Mincemeat Operasyonu, Senior Year ve Marmaduke gibi bazı fantastik Netflix orijinallerine göz atın.

Bu hafta sonu izlenecek 5 Netflix dizisi: Outlander, Lincoln Lawyer ve daha fazlası - Page 2


Outlander 5. SezonÇılgınca popüler olan tarihi drama Outlander'ın beşinci sezonu şimdi yayınlanmaya hazır. Bu dizi, Ronald D. Moore tarafından yaratılan ve Starz'da yayınlanan Diana Gabaldon tarafından yazılan roman serisine dayanmaktadır.


Gizemli bir şekilde zamanda geriye doğru sürüklenen bir İkinci Dünya Savaşı hemşiresi olan Claire Randall'ın(Caitriona Balfe) hikayesini izliyoruz. Zaman yolculuğun ne demek olduğunu bize en iyi anlatan Outlander dizisi aynı zamanda harika bir karakter kadrosuna sahip.

Bu hafta sonu izlenecek 5 Netflix dizisi: Outlander, Lincoln Lawyer ve daha fazlası - Page 3

The Lincoln Lawyer 1.Sezon


Netflix orijinal dizisi The Lincoln Lawyer'ın ilk sezonu 13 Mayıs'ta yayınlandı. Dizi, Michael Connelly tarafından yazılan bir dizi romana dayanıyor ve ilk sezon serinin ikinci kitabı  The Brass Verdict'i anlatıyor.


Mickey Haller (Manuel Garcia-Rulfo), ofisini şoförlü Lincoln Town Car'ın arka koltuğundan yönetirken büyük ve küçük davaları üstlenen bir Los Angeles avukatıdır.


Lincoln Lawyer ayrıca Neve Campbell, Becki Newton, Jazz Raycole, Angus Sampson ve Christopher Gorham'ı da canlandırıyor.

Bu hafta sonu izlenecek 5 Netflix dizisi: Outlander, Lincoln Lawyer ve daha fazlası - Page 4

Workin' Moms 6. sezon


Kanadalı sitcom dizisi Workin' Moms'ın 6. Sezonu artık yayına hazır. Catherine Reitman, Reitman ve eşi Philip Sternberg'in sahibi olduğu yapım şirketi Wolf + Rabbit Entertainment tarafından üretilen dizinin yaratıcısı, baş yapımcısı, yazarı ve yıldızıdır.


Yanlış bir şey yaptığını hisseden tüm annelerin izlemesi gereken bir dizi. Çocuklarının bakımı, aile taahhütleri ve yüksek baskılı işlerle uğraşan dört hırslı annenin merceğinden anneliğe komik ve samimi bir bakış.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.