Bu içerikler Netflix'ten kalkıyor! Haziran gelmeden mutlaka izleyin! - Page 1

İşte Mayıs ayı Netflix’den ayrılmadan önce izlemeniz gereken 6 içerik.


Downton Abbey


The Crown,  Bridgerton  ve  Black Mirror'dan farklı olarak  Downton Abbey , Netflix'te kalıcı olarak kalmayan bir İngiliz dramasıdır .


Dizinin 1'den 6'ya kadar olan sezonları siteden kaldırılıyor ve artık yalnızca Amazon Prime Video ve Peacock gibi sitelerde izlenebilecek. Bu, Netflix abonelerinin bu aydan sonra Daisy Parker, Nanny West, Mr. Green, Sarah Bunting, Charles Carson ve diğer ciddi şekilde sinir bozucu Downton Abbey karakterlerine yumruk atamayacakları anlamına geliyor.

Bu içerikler Netflix'ten kalkıyor! Haziran gelmeden mutlaka izleyin! - Page 2

Hairspray


Hairspray, bize üç şeyi fark ettiren ikonik filmdir: 1. Zac Efron, jöle saçları ile muhteşem görünüyor, 2. Amanda Bynes ve Queen Latifah, ekranlarımızda görmekten asla bıkmayacağımız yüzler ve 3. Kesinlikle film size pozitif enerji katıyor.


Hairspray, kendinizi kötü hissettiğinizde, sadece arkadaşlarınız ve ailenizle ilginç bir şey izlemek istediğinizde size her zaman çok eğlenceli, iyi hissettiren bir seçenek olacak.

Bu içerikler Netflix'ten kalkıyor! Haziran gelmeden mutlaka izleyin! - Page 3

Teenage Mutant Ninja Turtles


Bu çocukluk klasiği olmasaydı, süper güçlü kaplumbağaların lağımlarda yaşadığını asla bilemezdik, bu yüzden Teenage Mutant Ninja Kaplumbağaların  Netflix'ten ayrıldığını görmek kesinlikle üzdü.


Çocukken Leonardo, Donatello, Michelangelo ve Raphael'e hayrandık. Ne de olsa, kötü adamlarla savaşmayı bize süper havalı göstermeyi başardılar. Üstüne üstlük, onlara tüm ninja hareketlerini öğreten bir uyuşturucu ustaları vardı. Ve zor bir günün ardından yiyebilecekleri nefis görünümlü pizzaları kim unutabilir ki?


Herkes bu serinin her bir bölümünü yüzünde bir gülümsemeyle izledi çünkü o kadar harikaydı.

Bu içerikler Netflix'ten kalkıyor! Haziran gelmeden mutlaka izleyin! - Page 4

I Know What You Did Last Summer


Birine uzun hikayeler anlatmanın neden uygun olmadığını veya arkadaşlarınızla dışarıdayken neden yanlışlıkla birini öldürmemeye çalışmanız gerektiğini öğretmeye çalışıyorsanız, harika bir korku filmi önerimiz var.


Hem bu film hem de devam filmi, kafalarımızı yarışan düşüncelerle doldurma yetenekleri nedeniyle korku dünyasının temel taşları haline geldi. Bir yandan, silemeyecekleri bir hata yapan zavallı gençler için üzülürsünüz, ancak daha en başından temiz çıkmaları gerektiğine inanırsınız.


Öte yandan, katilin intikam almak için onları avladığını anlıyorsunuz, ancak bu çabayı neden bir işe ya da başka bir şeye harcayamadığını merak ediyorsunuz. Ve sonra, görünmez üçüncü elinizde, bu çocukların vücutları en iyi durumda olmasına rağmen nasıl yeterince hızlı koşamadıklarını merak ediyorsunuz.


Bu hafta sonu arkadaşlarınızla izleyeceğiniz bir gerilim filmi istiyorsanız, kesinlikle I Know What You Did Last Summer ilk seçenek olmalı.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.