Bu Kore dizisi Netflix'i kapattırır! Little Women! - Page 1

Küçük Kadınlar, uluslararası lisanslı bir Güney Kore drama dizisidir ve Louisa May Alcott'un aynı adlı sevilen romanının modern bir uyarlamasıdır.


Dizinin yönetmenliğini daha önce Vincenzo , Money Flower ve Fated to Love You'yu yöneten Kim Hee Won üstleniyor . Dizinin uyarlaması, daha önce The Handmaiden , Mother ve Thirst'ün senaryolarını yazan senarist Jung Seo Kyung'dan geliyor .


Little Women Netflix çıkış tarihi ne zaman ?

Bu Kore dizisi Netflix'i kapattırır! Little Women! - Page 2

Little Women'ın Güney Kore uyarlamasının ilk bölümünün 27 Ağustos 2022 Cumartesi günü Netflix'e geleceğini daha önce bildirmiştik. Ancak daha önce de belirttiğimiz gibi, yayın tarihleri ​​değişebilir ve ilk bölüm şimdi Netflix'te yayınlanacak. 3 Eylül 2022 Cumartesi .


Toplamda on iki bölümden oluşacak olan dizi, yeni bölümleriyle 6 hafta boyunca haftada iki kez Cumartesi ve Pazar günleri yayınlanacak. Final bölümü 9 Ekim 2022 Pazar günü yayınlanacak.


Her bölümün yaklaşık 60 dakikalık bir çalışma süresi olacak.


Little Women’ın konusu nedir ?


Kore uyarlamasının konusu Soompi'den alınmıştır:


Yoksulluk içinde büyüyen, aralarında yakın bir bağ bulunan üç kız kardeş... Dizi, büyük bir olaya karışan ve ülkedeki en zengin aileye karşı karşıya kalan kız kardeşlerin heyecan verici hikayesidir.


Üç kardeşin detayları da açıklandı:


Kim Go Eun, ailesini parayla korumak isteyen en büyük kız kardeşi Oh In Joo'yu oynuyor. Aşırı yoksulluk içinde büyüyen tek hayali, diğer normal insanlar kadar iyi yaşamaktı, ancak büyük bir olay hayatını tamamen sarstı.


Nam Ji Hyun, paraya boyun eğmek istemeyen ve her zaman doğru olanı yapmayı hedefleyen bir haber muhabiri olan ikinci kardeş Oh In Kyung rolünü üstleniyor. İlk muhabirlik günlerinden gizemli bir vaka ona yaklaştığında, gerçeği araştırmaya başlar.


Park Ji Hu, kendisi için çok çalışan ablalarının sevgisinden bunalmış en genç Oh In Hye'ye dönüşür. Ailesinin maddi durumu nedeniyle hiçbir zaman düzgün sanat malzemeleri kullanmamış olsa da, doğuştan gelen yeteneğiyle bir sanat lisesine girer.


Little Women dizisinin oyuncuları kimlerdir ?


Başroldeki üç aktris, genellikle Netflix'in k-drama içeriğini yayınlayan Netflix abonelerine çok aşina olacak.

Bu Kore dizisi Netflix'i kapattırır! Little Women! - Page 3

2016'da Kim Go Eun, sevilen fantastik aşk dizisi Goblin'deki başrolünün ardından son derece popüler oldu . Goblin hayranlarını çok sevindirecek şekilde , romantik dizi The King: Eternal Monarch'ta rol aldı .


Nam Ji Hyun, 11 yaşından beri k-dizi ve filmlerde rol alıyor, ancak tartışmasız en büyük rolü, sevilen romantik komedi dizisi 100 Days My Prince'de Hong Shim ve Yoon Yi Seo'dur .


Park Ji Hoo'nun çıkış yapan rolü, çılgınca popüler olan lise zombi korku dizisi All of Us Are Dead'de Nam On Jo rolüydü.

Bu Kore dizisi Netflix'i kapattırır! Little Women! - Page 4

Wi Ha Joon, dünya çapında bir fenomen olan Squid Game'de Dedektif Hwang Jun Ho olarak oynadığı rol sayesinde çoğu Netflix abonesi tarafından anında tanınacak .

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.