Bu Netflix dizisi çok sağlam! Stranger Things'i, Squid Game'i unutun! - Page 1

The School for Good and Evil, yazar Soman Chainani'nin aynı adlı en çok satan romanlarından uyarlanan, yakında çıkacak bir Netflix Orijinal fantezi dramasıdır. Filmi daha önce Ghostbusters yeniden başlatma, Spy , The Heat ve The Office bölümlerini yöneten Paul Feig yönetiyor

Bu Netflix dizisi çok sağlam! Stranger Things'i, Squid Game'i unutun! - Page 2

The School for Good and Evil Netflix çıkış tarihi ne zaman ?


The School for Good and Evil'in Eylül 2022'de Netflix'e geleceğine dair teyit aldık . Ancak geçtiğimiz günlerde filmin 30 Eylül 2022 Cuma günü vizyona gireceğini duyduk .


Netflix'in çıkış tarihini onaylamasını bekliyoruz, bu nedenle şimdilik çıkış tarihleri ​​değişebilir.


The School for Good and Evil’ın yapım durumu nedir ?


Belfast Telegraph, 27 Nisan 2021'de The School for Good and Evil'in çekimlerinin Belfast Harbour Studios'ta yapılmasıyla başladığını bildirdi.


Roth Films, The School for Good and Evil'in yapımcılığını üstleniyor ve en çok Pamuk Prenses ve Avcı , Alice Harikalar Diyarında ve Maleficent gibi diğer canlı aksiyon peri masallarındaki çalışmalarıyla tanınıyor . Jane Startz Productions da prodüksiyonla tanınırken, NVIZ sahne için Özel Efektler ve Siam Costumes International'ın arkasında.


Çekimlerin çoğu, filmde kullanılan yüzlerce figüran ve ekip üyesinin yerel olarak yaşadığı Kuzey İrlanda'da gerçekleşti. Mayıs 2021'e kadar, kadronun bir kısmı için çekimlerin tamamlandığı ve çekimlerin neredeyse tamamının Temmuz 2021'in başlarında sona erdiği bildirildi. Temmuz ayının sonunda bir final sahnesi çekildi ve çekimler resmen tamamlandı.


Film post prodüksiyona başladığından beri, yönetmen Paul Fieg film için mükemmel özel efektler vizyonunu elde etmek için günde en az on saat kurgu yapıyor.

Bu Netflix dizisi çok sağlam! Stranger Things'i, Squid Game'i unutun! - Page 3

Filmin konusu nedir ?


Her dört yılda bir, on birinci ayın on birinci günü gecesi, 12 yaşındaki iki çocuk Gavaldon köyünden çalınır ve Ruhları İyilik ve Kötülük Okulu'na götürülür. Sarı saçlı ve güzel olan Sophie, okula götürülmeyi ve kendisine tapan bir prensle bir prenses olarak sonsuza kadar mutlu yaşamayı hayal eder. Ancak, Sophie'nin en iyi arkadaşı Agatha, siyah saçlı, şişkin böcek gözlü ve mezarlıktaki eviyle çirkin olduğu için bundan daha zıt olamazdı.


Her ikisi de okul için mükemmel adaylardır, ancak kaçırılmanın kader gecesinde, çiftin dehşetine her ikisi de “yanlış” okula gönderilir. Sophie, Evil okulunun öğrencisi olarak gelir ve “Asla” olur, Agatha ise İyilik okulunda öğrenci olur ve “Hiç” olur.

Bu Netflix dizisi çok sağlam! Stranger Things'i, Squid Game'i unutun! - Page 4

The School for Good and Evil dizisinin oyuncuları kimlerdir ?


The School for Good and Evil , Michelle Yeoh, Charlize Theron ve Ben Kingsley gibi inanılmaz heyecan verici bir oyuncu kadrosuna sahip .


Michelle Yeoh ayrıca yakın zamanda The Witcher serisi The Witcher: Blood Origin'in ön bölümünde rol aldı . Charlize Theron, süper kahraman filmi The Old Gaurd'daki çalışması ve Mindhunter'daki baş yapımcı olarak çalışması sayesinde Netflix'te zaten büyük bir varlığa sahip . Bu, daha önce Operation Finale ve War Machine'de rol alan Akademi Ödüllü aktör Ben Kingsley'nin üçüncü Netflix filmi olacak .


Sophie ve Agatha'nın başrollerini sırasıyla Sophia Anne Caruso ve Sofia Wylie canlandırıyor.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.