Bu Netflix filmi ortalığı karıştıracak; Look Both Ways - Page 1

Filmin arkasında çok ödüllü yönetmen  Wanuri Kahiu var  ama onu dünya çapında tanınan bir isim yapan Rafiki filmiydi. Rafiki , Cannes Film Festivali'nde aday gösterilmişti. Kahiu filmleri ayrıca diğerlerinin yanı sıra Dublin Uluslararası Film Festivali'nde ve Chicago Uluslararası Film Festivali'nde aday gösterildi ve ödüller kazandı.


Artı/Eksi dışında Kahiu , yine Netflix için ayarlandığı bildirilen Millie Bobby Brown'ı başlatacak The Thing About Jellyfish'i yönetmeye hazırlanıyor.

Bu Netflix filmi ortalığı karıştıracak; Look Both Ways - Page 2

Altın Küre'ye kendisini projeye çeken şeyin ne olduğu hakkında konuşan Wanuri Kahiu şunları söyledi:


“Kadınların direnci hakkında inanılmaz bir hikaye. Bir yandan da genç bir anne hakkında bir hikaye. Hayatının nasıl yürüdüğünü ve tutkusunun peşinden nasıl gittiğini anlamaya çalışan genç bekar bir anne. Öte yandan, genç bir kadın olarak girilmesi çok zor olan sektörde bir mola vermek için elinden gelen her şeyi yapan sanatçı hakkında bir hikaye. Her iki tarafta da mükemmellik için çabalayan kadınlar var ve beni ona çeken de bu. Ya annelik ya da sanat yoluyla, mükemmellik için çabalayan kadınlarla... Bu en önemli şey ve projenin bir parçası olmak istememin nedeni de bu.”


İlk senarist April Prosser senaryoyu yaptı. CatchLight Studio'dan Jessica Malanaphy aynı zamanda yapımcı, Screen Arcade'den Reinhart ve Alyssa Rodrigues ise baş yapımcılar. Netflix ile çok başarılı olan Power Project'in yapımcılığını üstlenen Screen Arcade'den Bryan Unkeless ve Grand Electric'ten Eric Newman da yapımcılık yapacak.

Bu Netflix filmi ortalığı karıştıracak; Look Both Ways - Page 3

Look Both Ways (İki Yöne Bak) filminin konusu nedir ?


Netflix'in Look Both Ways filmine resmi giriş satırı , duyurunun yapıldığı gün yayıncı tarafından paylaşıldı:


“Üniversite mezuniyetinin arifesinde, Natalie'nin hayatı iki paralel gerçekliğe ayrılır: biri hamile kaldığı ve Teksas'taki memleketinde genç bir yetişkin olarak anneliğini sürdürmek zorunda olduğu, diğeri ise kariyerini sürdürmek için Los Angeles'a taşındığı. Natalie, yirmili yaşları boyunca her iki yolculuğunda da yaşamı değiştiren bir aşk, yıkıcı bir kalp kırıklığı yaşar ve kendini yeniden keşfeder.”

Bu Netflix filmi ortalığı karıştıracak; Look Both Ways - Page 4

Netflix'te Look Both Ways'in kadrosunda kimler var ?


Mart 2021'de Netflix, Look Both Ways'in (o zamanlar Artı/Eksi olarak biliniyordu ) Natalie adlı karakter olarak Lili Reinhart tarafından yönetileceğini duyurdu . Reinhart, Riverdale, Hustlers, Chemical Hearts ve daha fazlası gibi projelerdeki rolleriyle tanınıyor.


Birkaç oyuncunun Look Both Ways'in kadrosunda Lili Reinhart'a katılacağı doğrulandı :


Danny Ramirez


David Corenswet 


Luke Wilson


Nia Long


Andrea Savage 


Aisha Dae 


Taylor Murphy

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.