Bu Netflix filmi rekor kırabilir! Maestro! - Page 1

Aşağıda tüm önemli prodüksiyon güncellemelerini, yayın haberlerini, fragmanları ve Netflix çıkış tarihini takip edeceğiz.


Maestro, efsanevi besteci Leonard Bernstein'ın kariyerine dayanan yeni bir Netflix Orijinali . Cooper senaryoyu Spotlight yapımcısı Josh Singer ile birlikte yazdı.

Bu Netflix filmi rekor kırabilir! Maestro! - Page 2

Efsanevi yönetmenler Martin Scorsese ve Steven Spielberg, Joker yönetmeni Todd Phillips ile birlikte yapımcı olarak projeye bağlılar. Fred Berner ( Pollock ), Amy Durning ( Magic City ), Kristie Macosko Krieger ( Casuslar Köprüsü ) ve Emma Tillinger Koskoff ( Joker ) de eklenmiştir.


Proje, geliştirilmekte olduğu ve ilk olarak Ocak 2020'de piyasaya sürüldüğü söylenerek uzun süredir geliştiriliyor.


Maestro'nun konusu nedir?


30 yılı aşkın bir süredir anlatılan Maestro , West Side Story'nin kariyerini ve The Waterfront şefi ve besteci Leonard Bernstein'ı ve Şili doğumlu aktris Felicia Montealegre ile olan evliliğini anlatıyor.


Maestro'nun oyuncu kadrosunda kimler var?


Yazarken, oyuncu kadrosunun yalnızca sınırlı bir miktarı açıklandı.

Bu Netflix filmi rekor kırabilir! Maestro! - Page 3

Efsanevi yönetmen Leonard Bernstein rolünü üstlenen Guardians of the Galaxy hayranlarının favorisi Bradley Cooper olacak. Maestro , Bradley'in yönettiği ikinci uzun metrajlı filmi ve A Star Is Born'dan bu yana ilk filmi olacak .


Maestro, Bradley Cooper için hem oyuncu hem de yönetmen olarak ilk Netflix Orijinali olacak.

Bu Netflix filmi rekor kırabilir! Maestro! - Page 4

Great Gatsby oyuncusu Carey Mulligan, Bradley Cooper'ın Leonard Bernstein'ı ile birlikte Şili doğumlu aktris ve Bernstein'ın eşi Felicia Montealegre olarak oynayacak.


Maestro , daha önce eleştirmenlerce beğenilen Mudbound'da oynadıktan sonra Mulligan için ikinci Netflix Orijinali olacak . Mulligan ayrıca Never Let Me Go'daki Kathy ve The Great Gatsby'deki Daisy Buchanan rolüyle de tanınmaktadır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.