Bu Pazar için 5 iyi Netflix şovu: Resident Evil, DB Cooper ve daha fazlası - Page 1

Netflix En İyi 10 TV şovu listesi, Stranger Things ve The Umbrella Academy'nin yanı sıra Alone, The Flash, Boo, Bitch ve daha fazlasını içerir. Bu hafta yeni çıkan diziler arasında Team Zenko Go, Hurts Like Hell, Sintonia, Alba, Backstreet Rookie, Farzar  ve Forged in Fire yer alıyor.


Temmuz 2022'de Seven, I Am Legend, Insidious, John Carpenter's Vampires, Mean Girls, The Dark Knight Rises ve Wyatt Earp gibi bazı eski filmler de dahil olmak üzere birçok yeni film yayınlandı.


En iyi yeni Netflix dizileri 15 Temmuz 2022


Aşağıdan yeni canlı aksiyon korku dizisi Resident Evil ile başlayarak bu hafta sonu izlenebilecek en iyi Netflix şovlarından beşine göz atabilirsiniz.

Bu Pazar için 5 iyi Netflix şovu: Resident Evil, DB Cooper ve daha fazlası - Page 2

Resident Evil


Resident Evil , birkaç film, Infinite Darkness animasyon dizisi ve şimdi Netflix için oluşturulmuş bir dizi içeren bir franchise yaratan bir korku video oyunudur . Bu seri kendi evreninde geçiyor ancak oyunu temel alıyor.


2036'da geçen dizi, iki zaman çizelgesini takip ediyor. Bunlardan biri, Jade ve Billie Wesker kardeşlerin babalarıyla birlikte New Raccoon City'de yaşadıkları ve onun ve The Umbrella Corporation'ın karanlık sırlarını keşfettikleri zamandır. İkinci zaman çizelgesi, Jade'in dünyanın sonunda hayatta kalmaya çalışırken 14 yıl sonrasını bulur.


Dizide Ella Balinska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, Paola Núñez ve Lance Reddick yer alıyor ve 1. sezon, tümü yayına hazır sekiz bölümden oluşuyor.

Bu Pazar için 5 iyi Netflix şovu: Resident Evil, DB Cooper ve daha fazlası - Page 3

D.B. Cooper Where Are You


Sınırlı seri DB Cooper Where Are You, Cooper'ın olaylarını ve onun skyjacking soygununu çevreleyen gizemi kronikleştiren dört bölüme ayrılmıştır.


DB Cooper, 1971 yılında Portland, Oregon'dan Seattle, Washington'a uçan bir Boeing 727'yi kaçıran kimliği belirsiz bir adama verilen isimdir. Fidye olarak 200.000 dolar istedi, bu da şimdi 1.4 milyon dolardan fazla, Mexico City'ye uçulmasını istedi ve bir daha asla görülmemek üzere SW Washington'a paraşütle atladı. Dizi, ticari havacılık tarihinde çözülmemiş tek hava korsanlığı vakası olmaya devam ediyor.

Bu Pazar için 5 iyi Netflix şovu: Resident Evil, DB Cooper ve daha fazlası - Page 4

Kung Fu Panda: Ejderha Şövalyesi


Jack Black, yeni Kung Fu Panda: The Dragon Knight serisinde herkesin en sevdiği Kung Fu Panda, Po olarak geri döndü. Bu dizi, Legends of Awesomeness ve The Paws of Destiny  olaylarını takip ediyor  .


Bu sefer Po kendini, adını temize çıkarmak için bir maceranın içinde bulur, bu da onun saçma sapan bir İngiliz Şövalyesi olan Sir Luthera (Rita Ora) ile takım kurmasını gerektirecektir. Çift, dünyayı uzun zaman önce parçalayan dört temel silahı bulmalıdır. Ayrıca Chris Greene, Dela Saba, James Hong, Ed Weeks ve Amy Hill de başrolde.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.