Bu Stranger Things posterlerine bayılacaksınız! - Page 1

1. Arkadaşlar Yalan Söylemez Posteri


Birinci sezonu hatırlarsanız, Eleven fazla bir şey söylemedi ama öğrendiği şeylerden biri “Arkadaşlar yalan söylemez” oldu. İkonik sloganına eşlik etmek için, en sevdiği atıştırmalıktan bir ısırık alınmış bir Eggo waffle.

Bu Stranger Things posterlerine bayılacaksınız! - Page 2

2. Mad Max Posteri


2. sezonda çocuklar, Mad Max adında birinin atari salonundaki yüksek puanlarını devraldığını keşfederler. Max karakteri, özellikle Eleven Hawkins'ten ayrıldığından, gruba yeni bir ek olarak çok önemli bir rol oynuyor. Bu ikonik karaktere ve ekran adını aldığı 1979 klasik kıyamet sonrası filmine saygı göstermek gerek.

Bu Stranger Things posterlerine bayılacaksınız! - Page 3

3. Kepçe Birlik Posteri


3. sezonda, liseli aşık Steve Harrington, yeni yerel Starcourt Alışveriş Merkezi'nde Scoops Ahoy adlı bir dondurma dükkanında çalışıyor. Orada iş arkadaşı olan Robin ve Lucas'ın küçük kız kardeşi Erica ile tanışır. Serinin bu noktasında, Dustin ve Steve yakın arkadaşlardır ve sonunda Robin ve Erica ile takım oluşturarak artık Scoop Troop olarak bilinen bir grup oluştururlar.

Bu Stranger Things posterlerine bayılacaksınız! - Page 4

4. Cağlık Evi Posteri


Creel House hakkında fazla bir şey bilmesek de hayranlar, fragmana dayanarak bu yeni sezonda önemli bir rol oynadığını söyleyebilirler.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.