Bullet Train için Netflix bilmecesi çözüldü - Page 1

Pek çok hayran, Bullet Train filminin Netflix’e gelip gelmeyeceğini merak ediyor. İşte filmle ilgili bildiğimiz her şey haberimizde.


Bullet Train Netflix'te var mı?

Bullet Train için Netflix bilmecesi çözüldü - Page 2

Brad Pitt'in başrolde olduğu aksiyon-komedi özelliğiyle ilgili her şey mutlaka görülmesi gereken bir olay gibi görünüyor ve izleyicilerin filmi merak etmelerine şaşırmamak gerek. Ne yazık ki, Bullet Train şu anda Netflix akış hizmetinde mevcut değil.

Bullet Train için Netflix bilmecesi çözüldü - Page 3

Ancak, Netflix izleyicilerinin eğlenmesi için şu anda yayınlanmaya hazır aksiyon-komedi kategorisinden çok sayıda muhteşem sinema çalışması var. Bu yüksek oktanlı, kahkaha dolu oyunlardan bazıları Murder Mystery, The Man From Toronto, The Adam Project, Extinction ve Red Notice, bunlardan sadece birkaçı.


Bullet Train'i nereden izleyebilirsiniz?

Bullet Train için Netflix bilmecesi çözüldü - Page 4

Bullet Train sadece 5 Ağustos 2022'den itibaren sinemalarda izlenebilecek.


What's on Netflix'e göre , tıpkı Uncharted gibi film, Steaming hizmeti ile Sony arasındaki anlaşmanın bir parçası olarak sinema gösteriminden sonra bir noktada Netflix'te yayınlanacak. Aralık 2022 ile Şubat 2023 arasında herhangi bir zamanda flamada olabileceğini tahmin ediyorlar, ancak bu şu anda sadece bir spekülasyon.


Bullet Train 5 Ağustosta gösterime girdiğinde bakalım beklenilen etkiyi yaratacak mı. Brad Pitt hayranlarının merakla beklediği filmin fragmanı ise oldukça aksiyon dolu. İşte Bullet Train’in fragmanı:


Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.