Büyük şok! Wednesday Netflix'ten ayrılıyor mu? - Page 1

2. sezonun yenilenmesi durumunda (ki bu büyük olasılıkla 2023'e gidiyor gibi görünüyor ) , ürpertici ve çekici genç Addams Ailesi çocukları muhtemelen Netflix'te kalmaya devam edecek.

Büyük şok! Wednesday Netflix'ten ayrılıyor mu? - Page 2

Ne derler bilirsiniz: Popüler olduğunuzda, tamamen doğru olmasa bile insanlar sizin hakkınızda konuşmaktan hoşlanır. Wednesday, anın en yeni ve en popüler Netflix orijinal dizisi olarak ortaya çıktığı göz önüne alındığında , Kasım 2022'de yayınlanmasından bu yana vızıltı azalmadı.


2 Ocak 2023'te The Independent, Wednesday’ın Netflix'ten Amazon Prime Video lehine çekilme "tehlikesinde" konumlandıran bir makale yayınladı . Olası hareketin arkasındaki mantık olarak Amazon'un MGM ile Wednesday’ın son birleşme anlaşmasını gösterdiler.

Büyük şok! Wednesday Netflix'ten ayrılıyor mu? - Page 3

Bununla birlikte, bir gün sonra IndieWire devreye girerek hayranlara , 2. sezonun yenilenmesi durumunda Wednesday akış gemilerini atlamayacağını garanti etti. Öyleyse, söylentinin hızla çürütülmesinin arkasında ne var ve hala endişelenmek için bir neden var mı? Hadi başlayalım!

Büyük şok! Wednesday Netflix'ten ayrılıyor mu? - Page 4

Wednesday Amazon için Netflix'ten mi ayrılıyor?


IndieWire'ın haberine göre, Netflix ve MGM arasındaki Wednesday hakları için yapılan anlaşma , MGM'nin Amazon ile birleşmesinden çok önce kilitlendi. TLDR: Konu diziye ve şu anki eve akışına gelince gerçekten endişelenecek bir şey yok.


IndieWire'ın işaret ettiği gibi The Independent, MGM-Amazon anlaşmasının MGM içeriğinin tamamen Amazon'un akış varlıklarına özel olmayabileceğini belirten önemli bir ayrıntısından bahsetti. Bu nedenle, Wednesday muhtemelen Netflix'ten ayrılma tehlikesiyle karşı karşıya olmayacaktır.

Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için çerez politikamızı inceleyebilirsiniz.